Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Éjszakai arckrém szalicilsavval és cinkkel problémás bőrre. Intenzív védelem pattanások ellen.

Annoocska

2016. december 27.

Zseniális!
Kb fél éve küzdök csúnya , fájdalmas pattanásokkal az arcom különböző részein. Eddig semmi nem segített, pedig még az étkezésre is nagyon odafigyeltem, hátha valami kaja miatt van.. kb 1 hónapja kipróbáltam a termékcsalád 2 arcmaszkját és elég sokat segítettek, de nem vettem meg az arclemosót mert volt még abból amit épp aktuálisan használtam. Aztán amikor megjelent egy újabb fájdalmas szarv a fejemen elegem lett ,és úgy döntöttem kipróbálom az arclemosót meg az éjszakai krémet. Azóta eltűnt az összes pattanásom és a hegeim is szépen gyógyulgatnak...(5 napja használom őket egyébként )
Szóval a hatás elképesztő , az ár bőven jó és én még az illatuk is tetszik , úgyhogy hasonló problémákkal küzdő emberkéknek bátran ajánlom ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Zseniális!

agikahh90

2016. december 12.

Vègre!!!számomra az eddigi egyetlem csodaszer,a bőröm folyamatosan zsíros volt ès tele volt pattanásokkal,ettől a krémtől már egy èjszaka után látható volt a javulás. Én minden éjjel használom és már jó ideje nincsen pattanás egyáltalán,a zsírosodást pedig nagyon szépen mérsékelte :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

DraGee

2016. december 4.

Azt hiszem, ennél maradok :) Nem túl sok hidratáló krémem volt eddig, de magasan ez a legjobb köztük (pedig ez a legolcsóbb, kivéve talán az alverdés mattítót, az közel ugyanennyibe kerül). Illata, hatása, INCI-je és ára önmagáért beszél. Újraveszem! (Ui: stiftes korrektorral is jól együttműködik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

redrick

2016. november 20.

Eddig ugy fest, hogy maga moge utasitja ket kedvenc markam kremjeit - az Alverdet es a Laverat, nem okoz pattanasokat, nem ragad, ellenben puhit, hidratal. Az illataval nincs baj, bar jobban orulnek, ha parfummentes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

annroi

2016. október 25.

A termékcsalád szalicilsavas géljét már használom egy ideje, és csodákat tett. Gondoltam rásegítek egy kis éjszakai arcápolással. Eddig úgy néz ki bevált. Nagyon jól hidratál, egyre szebb és puhább az arcbőröm, egyre kevesebb a pattanásom, és a pattanás utáni foltjaim is halványabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Ciánka

2016. október 8.

Vastag, sűrű krém, ha túl sokat teszek belőle, akkor pereg le, mint a radír. Megfelelő mennyiséget használva azonban nagyon jól hidratál éjszakára, és kellemes érzetet hagy maga után. Pattanások tekintetében nekem a nappali változata jobban bevált, az tényleg nagyon hatásos, ez úgy érzem, kevésbé. A szaga pedig szörnyű, nagyon büdös (a nappalira ez nem igaz). Elhasználom, nem olyan rossz éjszakai krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

edsze

2016. augusztus 28.

Itt olvastam róla gondoltam kipróbálom, de sajnos nem nagyon jött össze... hiába nem járt még le a szavatossági ideje nagyon avas illata van, nagy csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

7ot

2016. július 1.

A szalicilsav miatt akadt meg rajta a szemem. Nem vagyok annyira pattanásos, de néha azért előjön egy-egy. Ezekkel nem is művelt csodát. Azt viszont látom, hogy kicsit egységesebbé tette az arcbőröm és a néha itt-ott előforduló, hámló részeket is elintézte. A kék színét nem igazán tudom hova tenni, az illata elég savas, de nem zavar. Óvatosan kell vele bánni, elég testes; egy borsónyi mennyiség elég, könnyenen el lehet oszlatni. Reggelre nagyon puha lesz tőle a bőr. Biztos, hogy továbbra is venni fogom. Kb. 500 Ft volt, így egy újabb tök jó ár-érték arányú krémet találtam a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

greti27

2016. május 14.

Ez a krém volt az első amit megvettem a termékcsaládból, de már magában is nagyon sokat segített. Nagyon sok csúnya pattanásom szokott lenni, szerencsére kb. a felére csökkentek. Kellemes állaga van, az illatát is szeretem, nekem gyorsan beszívódik, és a pattanástalanító hatása mellett jól hidratálja az arcomat, nem szárítja ki. Újravettem már többször is, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

KupaiVirag

2016. április 20.

Nem értem, hogy miért van benne színező és mi értelme van annak, hogy világoskék színe van, persze ezt nem úgy kell elképzelni, mint egy színes arcmaszkot, amivel úgy néz ki az ember mint egy vízi szörny, az arcon nem is látszódik, de akkor sem értem mi szükség volt erre. Az illatára kíváncsi voltam az itteni vélemények alapján, de meglepődtem, nekem kifejezetten tetszik, igaz, hogy kicsit savas de egyáltalán nem kellemetlen. A másik a mennyiség. Ha egy borsószemnyinél picivel is többet teszek fel, kicsit vastagabb lesz a réteg és nem tudja azonnal beszívni a bőr (amit nem értek, hogy egy éjszakai krémnél miért szükséges), kellemetlen, kicsit megszárad és miután megsimítom az arcom kukackákban jön le. Most nézem, én egészen eddig abban a tudatban éltem, hogy ehhez a termékhez az volt írva, hogy minden bőrtípusra való, de tévedtem. Így viszont még inkább csalódást okozott, ugyanis eddig nem volt jellemző, de ennek a krémnek a használata mellett minden reggel amikor felkelek érzem, hogy tocsog az arcom a zsírtól és nagyon idegesítő. Hidratálni nagyon jól hidratál, az tény, de kifejezetten azért vettem, mert az eddigi termékek amiket használtam zsírosítottak, így már inkább nem is használtam őket, az arcom viszont kiszáradt. Hát, úgy látszik ez sem jött be. A pattanásokkal igazából szerintem nem kezd semmit, legalábbis az én arcomon nem vettem észre változást, a pirosságot viszont megszüntette.. Összességében egy jó krémről van szó, de bárcsak ne zsírosítana...
UPDATE: Számomra az a termék volt, aminek érdemes még egy esélyt adni, hát adtam, minden este kitartóan használtam, kb a fele hiányzik és elmondhatom, hogy jöttem még két csillagot adni neki. Arctisztítás után közepes rétegben viszem fel, minden nap használva a bőröm nagyon puha lesz tőle, az eddigi hámlás teljesen megszűnt és a bőröm felszíne nagyon egyenletes lett, mintha szilikonnal kenegettem volna este az arcomat és nagyon jó áron volt, biztos, hogy majd egyszer újraveszem, már csak azért is, mert egyetlen pattanásom sincsen amióta ezt használom rendszeresen a termékcsalád többi tagjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer és felületaktívanyag.