Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. július 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Éjszakai arckrém szalicilsavval és cinkkel problémás bőrre. Intenzív védelem pattanások ellen.

anastasia

2016. április 8.

Se nem vizes, se nem zsíros, olyan viaszos-géles jellegű, matt krém. Kissé nehezebb eloszlatni, be kell dolgozni a bőrbe. Eleinte a kelleténél többet használtam, így reggel hagyott egy vékony, lemosható réteget. Enyhén citrusos illata van.

Reggelre teltté és puhává teszi a bőrt, de az enyhe pattanások és a pirosság nem javult, nem is rosszabbodott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

agiv

2016. március 3.

Imádom!igaz h nem vagyok pattanásos.viszont ekcémás igen :( csodákat művel az arcommal,az ekcémámat teljesen tünetmentessé teszi.ha lehetne 100csillagot adnék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Vajdus23

2015. december 28.

A pattanásaimat sajnos nem szorította vissza, de a hidratálása megfelelő. Az illata hasonló az ehhez a termékcsaládhoz tartozó bőrradíréhoz, azzal annyira nem vagyok kibékülve. A kiszerelése viszont remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

WorkingClassGirl

2015. szeptember 30.

Ez a krém meglepett, hozta azt, amit vártam tőle, azokat a naiv várakozásaimat, amiket én sem gondoltam komolyan.
Elég jól hidratál, és szuper jó a gyulladáscsökkentő hatása! Ez utóbbi lepett meg. Hozzá tartozik, hogy még nem próbáltam BHA hámlasztót, így a szalicilsav minden áldásos hatását tapasztaltam (aki használ hámlasztót, nem biztos, hogy ennyire érezné-gondolom én, de kitudja), kivéve persze a hámlasztót, ahhoz biztosan túl magas a pH-ja, de nem is arra vettem :) számottevő koncentrációban lehet benne szalicilsav, mert nem éppen hátul kullog az összetevő listán.
A bajom vele az illatanyag, még csak elkendőzni se tudták vele ezt az elsőre nagyon büdi savas szagot, szóval tök feleslegesen van benne, meg a színezék is. Esélyes, hogy újraveszem, mert semmibe se kerül, és tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulgeálószer és felületaktívanyag.