Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók

Azonnal hidratálja, és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. 10% aloe verát tartalmaz.

Banszky

2016. július 14.

Most vettem a Dm-ben. :) Gyorsan le is zuhiztam mert melegem volt és befújtam magam ezzel a CSODÁVAL! Így,csupa nagybetűvel. Olyan jó véleményeket írtak ezen az oldalon,hogy muszáj volt megvennem. Szeretem magam testápolózni,de nem nyáron. Akkor fuldoklom a legnyáriasabb zselék meg krémek alatt is. Még a Balea másik termékén is gondolkodtam végül ezt vettem le a polcról,mert az ára is kedvezőbb volt mint a másiknak. (Egyébként csak nekem 150 ml? ) Na mindegy is,biztos hogy ugyanaz a termék :) Nagyon kellemes az állaga,az illatával is nagyon meg vagyok elégedve. Hidratál és gyorsan beszívódik. Kell ennél több egy lusta testápolózónak és aki melegbe nem akar zsíros réteget magán?! Persze még "tesztelem" hosszútávon mit bír de eddig 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

zsuzsikabrk

2016. július 14.

Nagyon praktikus. Imádom hogy nem lesz krémes a kezem és mindenhova másodpercek alatt juttathatok belőle. Én biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Viatzio

2016. június 10.

Ez a spray kiszerelés annyira praktikus, én utálok testápolózni, ez gyors, könnyű, hamar beszívódik, az életemet könnyítette meg egy egész hétig.....ugyanis napi egyszeri használattal konkrétan 1 hét alatt kiürült, ami egy vicc :DDD pedig nincs nagy felületem, na mindegy. sajnálom, pedig zseniálisan praktikus, dehát egy lehúzás :D Emiatt nem pontozom le, mert tudomisén miért, maga a krém jó, az ötlet jó. Annyi, hogy vigyázzon mindenki, mert ugye szórja a krémet, és én majdnem elcsúsztam a csempén, ahova lehullott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

bymboo

2016. június 2.

Egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Egyszerűen tökéletes!

jkrisztie2

2016. május 29.

Majdnem egy évig csak a polcomon állt, ma hirtelen ötlettől vezérelve lekaptam zuhanyozás után. Szuper gyors a használata, nem fúj messzire, pont jó! Illata kellemes, pillanatok alatt beszívódik, kellően hidratál is. A legjobb, hogy még hűsíti, frissíti is a bőrt a fújkálás során. Egyszerűen fantasztikus! Ezer hála annak, aki ezt a kiszerelést kitalálta, nyáron nem is kell más!! Rohanok a boltba körülnézni, árulják e még, vennem kell !!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

pont

2016. április 22.

testápoló lustáknak - imádom!! biztosan nem szuperszáraz bőrre való, de nekem így nyárra pont elég. nem ragacsos, gyorsan beszívódik és nagyon gyors a használata. nekem ritkán van kedvem/energiám a rendes testápolókkal pepecselni, ezért gyakran ki is hagyom, ezzel viszont csak befújom a testem, kicsit elkenegetem és kész. mindehhez még olcsó is. mondjuk én az illatáért nem igazán vagyok oda, tök jó lenne, ha piacra dobnák ugyanezt a formulát vagy illatmentesen vagy valami izgibb illattal, de ahogy olvasom a véleményeket, látom, sokaknak meg kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

eva.nagy622

2016. április 9.

Nyáron a kedvenc testápolóm. Gyors a felvitele és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Nyáron a kedvenc testápolóm. Gyors a felvitele és az illata is nagyon kellemes.

Niki31

2016. március 23.

Imádom az illatát. Hamar beszívódik, nagyon praktikus, nyárra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

sigmana

2016. március 22.

Nem is tudom volt-e kozmetikum amit 3 nap után kidobtam, viszont ez az volt. Piros pöttytök jöttek ki ott ahol bekentem, viszketett is. Akkor még az adagolás, kifújta a gázt, a krém meg ott maradt a fújókán. Szóval ez nekem nem bejövős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

ritusss90

2016. március 11.

Ez valami nagyon jo. Annyira praktikus, es magyon jo cucc van a dobozban. Azonnal beszivodik, hidratal. Illata olyan Niveas. Imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice