Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók

Azonnal hidratálja, és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. 10% aloe verát tartalmaz.

tundi0427

2016. február 17.

Talán az eddigi legjobb testápoló amit használtam. Illata kellemes, a bőröm szép puha lesz tőle és a használata nagyon egyszerű. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

mnikc

2016. január 28.

Annyira praktikus csak befujom magam szinte el sem kell dorzsolni, pillanatok alatt beszivja a borom es mar oltozhetek is fel :)
Nem marad ragacsos aminek orulok , sima tisztasag illatu , teljesen jo a minden napokra a hidratalo kepessege :)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Izar

2016. január 24.

Tavaly nyáron vettem, akkor használtam párszor, de nekem a nyári melegben még ez is sok volt. Azóta hozzá sem nyúltam, majd ma ismét kipróbáltam, miután helyenként már majd szétrepedt a bőröm. Örömmel konstatáltam, hogy a fúvókája most is tökéletesen működik.

Tekintve, hogy a világ összes testápolóját utálom, mivel ahogy elindulok itthonról, úgy érzem magam tőlük, mint akit folpackba csomagoltak, szerintem jelent valamit, hogy ez az egyetlen olyan krém, amit el tudok viselni magamon. Télre nekem tökéletes, a bőrszárazságot teljesen megszüntette, nyáron meg úgysem kell semmi.

Az illata nekem nem igazán tetszik, de ez az én magánügyem, ettől még jár az öt csillag. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

gzsofi912

2015. december 15.

Nyárra tökéletes választás. Egyszerű kezelni és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Nyárra tökéletes választás. Egyszerű kezelni és hamar beszívódik.

Forster

2015. november 23.

Juj, ez nagyon jó. Ma megvettem én is itteni vélemények hatására. Azt tudom írni, mint az előttem szólók, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, szuper. Kíváncsi vagyok meddig lesz elég és meddig bírja a fújóka, de első használat után 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

tittus

2015. november 20.

Új kedvencem, egyértelműen a kiszerelés miatt. Soha nem élveztem még ennyire a testápolózást, mint ezzel, főleg, hogy az egész művelet kb 1 percet vesz igénybe! Szerencsére nekem jó a fújóka, felesleges krém sem szokott rajta maradni. Illata mesés, olyan uborkás-dinnyés, friss jellegű. Iszonyat hamar beszívódik, semmi réteg nem marad utána (ez fontos!), cserébe a selymes, puha bőr hatás nem tart tovább 24 óránál :). Télre kicsit kevés, néha mást is használok mellette, de nyárra abszolút befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Szozs

2015. október 3.

800 forintért ez egy csoda! :) Tényleg rugalmassá és hidratáltá, nagyon gyorsan szívódik fel és nem hagy ragadós érzést (befújom magam és 2 percen belül nem is érzem). Ez az egyedüli testápoló amit a barátom elvisel.

Update: két hétre elkevertem valahova utána nem működött emiatt repült a kukába sajnos :/ -2csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Cu2tka-baba

2015. szeptember 16.

Nyárra szereztem be amolyan lusta krémnek És nagyon megszerettem. Száraz bőrre kevés, hidratált érzetet ad, de az nem tartós Viszont a nagy melegben nem kezdett el leolvadni rólam, nem ragadtam és erős tolakodó illata sincs. Sztem még beszerzős lesz. Nekem sokkal jobban bejött, mint a zuhanyzás közbeni kencék és kb ugyanannyi időt töltök vele. Ráadásul kevésbé macerás.-1 * mert a hidratálás nem tartós és mert a spray rész nehezen tisztán tartható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

turquoise_pianist

2015. július 1.

Nagyon szeretem, főleg azért, mert könnyen beszívódik, semleges, kellemes az illata és gyors a használata. Nem tudom, meddig lesz elég, mert 1-másfél hónapja használom és már fogyóban van, de valószínűleg be fogok rá nevezni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

ancsirigo

2015. június 10.

Remekül hidratál, könnyű használni, finom illata van, én szeretem nagyon!
Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Remekül hidratál, könnyű használni, finom illata van, én szeretem nagyon!
Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice