Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók

Azonnal hidratálja, és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. 10% aloe verát tartalmaz.

natasa

2015. június 8.

Testápoló-spray, ez ám a nagy ötlet! Pont nekem való, végre... mert nem szeretem kenegetni a testápolókat. Ezzel hipp-hopp megvagyok, annyira jó!
Az illata kellemes, dinnyés, nyári, friss. Könnyen kenhető, gyorsan szívja a bőr, hidratál. Nem ragad, nem nehezít el. Az ára is jó, és az összetevői is meglepően rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 8.

kismaszat

2015. június 6.

Ma vettem,nem bírtam ki,h ne próbáljam ki. Egyszerűen imádom. Szuper a porlasztó feje,nem ragad. 1 perc alatt megvagyok a testápolással. Finom az illata,jól hidratál. Megyek is veszek még egy párat. Nekem ez a tökéletes testápoló

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Bibi

2015. május 12.

A tökéletes nyári testápoló! Finom illatú, gyorsan beszívódik,kevés kell belőle, nem hagy zsíros nyomokat és szuperül hidratál! Remélem nem szezonális termék. Nektek meddig tart egy flakon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Aimet

2015. május 8.

2 napja vettem, és nagyon tetszik :) én se szeretek bíbelődni a krémezéssel, szóval mintha nekem (is) találták volna ki :) Nagyon tetszik az illata, valóban könnyen beszívódik , lehet utána öltözni szinte egyből.Egyetlen kis szépséghibája talán hogy fújás után oda kell figyelni hogy hova lépünk :) csúszásveszély miatt, de így is megérdemli az 5csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Shea

2015. május 1.

Muszáj írnom róla, mert odáig vagyok ettől a terméktől! Zseniális ötlet, szuperül működik. Nagyon száraz a bőröm (főleg a lábam) ami csak akkor múlik el ha mindennap zuhanyozás után használok testápolót, viszont utálom mindennap kenegetni magam, nincs hozzá türelmem. Ez a testápoló viszont pont a kenegetés lépését hagyja ki. Zuhanyzás után vékonyan befújom vele (el se kenem),kb 30 mp-en belül beszívódik és öltözhetek. Könnyen hidratál , finom az illata (olyan tisztaságillata van) és ami fontos nem ragad utána a bőr. Nagyon jó porlaszt a feje, nekem nem lesz olyan a padló. biztos újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

nikiblink

2015. április 29.

Ez életem első krémmániás véleménye. Ez a krém első hallásra annyira megtetszett, hogy azonnal ki kellett próbálnom. Az első használaton most vagyok túl, új krémmániásként jószívűen adok 5 csillagot, mert tényleg hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, jól is hidratál. Az illata is kellemes, nem túl hivalkodó....legalábbis nekem, aki a teljesen illatanyagmentes patikai csodakencékhez van szokva. Az egyetlen hátránya az, ami pont megtetszett benne, mégpedig a szórófej. Kénytelen voltam a zuhany alatt "krémezni" magam, mert kábé 2 méteres körzetben mindent beterít és utána nagyon csúszik. Szóval vigyázat, csúszásveszély! (ez szerencsére a dobozon is szerepel)Amit ígért betartotta, a hosszabb hatása is remélem ilyen marad :) könnyed, gyors nyári hidratálásnak pont megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice