Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

Citrom-vanília illattal. Alumíniumsók nélkül.

orsipanka

2020. augusztus 17.

Az illata először púderes, kicsit fullasztó, csak később érződik a citrom és a vanília. Izzadásgátló hatása nyárra és sportoláshoz nem elég, nap közben többször újra kell fújni. Cuki a csomagolása, nem is drága, de ez most nem jött be, a Baleának ennél jobb dezodorai szoktak lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

netti1990

2018. március 25.

Mennyei finom illata volt :) Fújásnál először vanília illata volt,utána átment finom citromos süti illatba.Kicsit fulladtam,amikor fújtam,de ezért nincs szívem levonni 1 csillagot sem,mert az illata kárpótolt mindenért.Megvoltam elégedve a hatásával,igaz Én téli időszakba használtam el.Kár,hogy már nem lehet kapni,pedig újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

d0rk4

2016. november 10.

Imádom az édes illatokat, de ez egyszerűen borzalmas. Egy évig állt a polcon, hátha sikerül rávennem magam néha, hogy használjam... Most kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

WaterLily

2016. október 9.

Ez valami BORZALOM. Itthon használtam, alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata alapvetően tetszene, imádom az édes illatokat, de kegyetlenül fullasztó. Beálltam a szoba egyik sarkába, nagy levegő, majd fújtam, de sok esetben így is sikerült belélegeznem, hogy aztán jól végigkaparja az orrom és a torkom. Szeretlek Balea, de ez most nagyon nem jött össze.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

BettyKorodi0515

2016. június 11.

Bár én ennek egy másik illatát használom (Fresh and Smooth-Yuzu és acai bógyó illat), eddig ez az egy vált be a többi Balea termék közül, én merem ajánlani, szerintem az illata kellemesebb, mint ennek a citrom-vanília párosnak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Ancsitoo

2016. április 11.

Szerintem egy kicsit fullasztó, attól függetlenül, hogy jó illatú. Nem nagy szám, vannak ennél jobb dezodorok is a Balea kínálatában, így most nekem csak 3 csillag :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Tinus554

2016. március 25.

Hasonló illatú, mint a Cukorfalat névre hallgató dezodor volt. Imádom ezt is, bár izzadásgátlásra nem alkalmas. Estére használom, viszont, ha nappal is erre vágyom, akkor fújok belőle egy keveset a csuklómra, és órákig érezhető. Megérte megvásárolni, bár már nem látom az üzletekben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Zsinus

2016. március 5.

Engem is nagyon fullaszt, amikor befújom magam, igyekszem ezt nyitott ablaknál csinálni. :D Emiatt mínusz egy pont, de amúgy az illata nagyon jó! Édes cukros illat, nagyon kellemes napközben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

tittus

2016. március 4.

Nagyon fincsi illata van, kétszer is megvettem. Amúgy tipikus alumíniummentes dezodor, nekem télre elég, nyáron valószínű újrafújkálós lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

missbiro

2016. január 18.

Imádom! Eleve is Balea spray párti vagyok, de ez eddig "A" legjobb termékem ilyen téren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol