Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Dezodorok

Citrom-vanília illattal. Alumíniumsók nélkül.

Desire

2015. december 28.

megvettem, nagyon tetszik, édes cukros illat pár perc után, ugyanolyan jol müködik mint társai, venni fogom még

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 28.

bugosgizi

2015. december 6.

Csatlakozom az előttem szólóhoz abban hogy rettentően fullaszt. Ezzel sok sok embert ki fog ábrándítani magából ez a termék. Mondjuk engem pont nem. :D
Viszont illat kérdésében engem letaglózott. Annyira csodálatos és finom ahhhh. :D
Tartósság szempontból nekem nagyon bevállt. Délelőtt fújtam be vele magam és este még fantasztikusan érezhető volt. Kicsit tehát parfüm hatása is van.
Viszont amin még jót mosolyogtam az az hogy ismerősöm megállt mellettem és rákérdezett hogy én vaníliás gofrit sütöttem e. Mert hogy ugye ez az illat belengte kicsit a szobát. :)
Egyébként az első tesztelés egy döglesztően meleg házibuliban zajlott és szerintem klasszúl vette az akadályokat. Bár tudom sok helyen megénekeltem már hogy nem vagyok izzadós ezért nekem szépen teljesítenek nagy általánosságban a dezodorok.
Szóval én szeretem... De nem ajánlott minden csajszi számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Szóval én szeretem... De nem ajánlott minden csajszi számára.

kincsö

2015. december 5.

Kellemes illata lenne, ha nem fulladnàk meg a kifùjàs pillanatàban. Fogtogatò szàmomra. ..Nekem nem tetszik ìgy . Nem is hasznàlom már :/Mèg annyi....Amennyire tetszett a tavalyi vagy mikor jött ki az első Zucker Snute, most annyira taszìtò lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol