Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

mankablogja

2013. december 21.

Nagyon tömény az illata,úgy érzem magam,mintha csokis sütit sütnék.Szerencsére nem tart sokáig.Az izzadásgátló hatása elég jó.Nem igazán használom,valószínűleg légfrissítőként fújkálom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

djsmithpopo

2013. december 14.

Az elején én is idegenkedtem az illatától, de mostanra az egyik kedvenc termékem lett! Hihetetlenül olcsó, tartós és finom az illata. Elnyomja az izzadságszagot, méghozzá jobban, mint ahogy a 10-szeres áron vásárolt pró dezodorok teszik. Engem a Nesquik kakaó illatára emlékeztet. Magamra fújva egyáltalán nem sok(k) de elhiszem, hogy a mértéktelen használata tömény és fullasztó. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

pillepocok

2013. november 26.

Ezzel a ""szaggal" vallatni lehetne. Nemrég reggel munkába menet a buszon mellettem álló lányon érezhettem 20 percig.. olyan fejfájást és émelygést eredményezett, hogy aznap szinte enni sem tudtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Bubu98

2013. november 22.

jó illata van de nem nagyon használom mert túl tömény , viszont szerintem megérte megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

lokodilaura

2013. november 20.

nekem tetszik a műcsoki-illata, de dezodornak eszembe sem jutna használni :D viszont remek illatosító, én pl. a táskámat, ruháimat fújogatom vele. nagyon tartós amúgy, és az ára verhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Edit87

2013. november 16.

Megvettem, de miért? Nem értem dezodoráló hatása nincs, az illata tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Megvettem, de miért? Nem értem dezodoráló hatása nincs, az illata tömény.

bogirepcsin

2013. november 16.

volt nekem egy csokiillatű füzetem, amit ha kinyitottam, az egész osztály könyörgött, hogy legyek már olyan szíves tegyem el. (nem tudom miért vettem meg, engem is taszított az illata, de minden kellett ami színesszagoscsillogó akármi volt-gyerekkor:D), 2 napig tartott a pályafutása.
az ára miatt becsalta magát a kosaramba, és azt hittem, hogy valami finom púderes enyhe kakaóillata lesz, de tévedtem.
ahogy kifújtam, egyból a füzet jutott eszembe, mert esküszöm, egy az egyben olyan illata volt, mint a "cukorsátán füzetnek", amivel 30 embert lazán ki lehetett kergetni a világból:)
mégsem pontozom le annyira, egyrészt az ára miatt, mert 250Forintot nem sajnálok érte, majd csak jó lesz valamire :) plusz eszembe juttatta a kicsikoromat, szinte visszarepített az osztályterembe. a kedves emlék és a kedvező ár miatt 3 csillag:)

TN82

2013. október 27.

Nekem tetszik az illata, dezodoráló hatása elmegy, de senki ne várjon tőle csodát. Kifújás után szellőztetni kell, mert olyan tömény felhő vesz körül, hogy levegőt is alig kapok. Ezt elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

kalmaniki

2013. szeptember 4.

Irtó tömény illata van kifújáskor, viszont utána a bőrömön már kellemessé válik, sokáig érzem a bőrömön, de nem egész nap, az izzadságtól nem nyújt védelmet, 250 ft-ért vettem a dm-ben, ennyit megért, de többet nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Twilight

2013. augusztus 19.

az illata kicsit fullasztó, elég tömény, de magamon érezve nem olyan rossz. Izzadni sem szoktam tőle. A barátomnak nagyon bejön az illata, amikor érzi rajtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.