Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2015. november 17.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

Régóta szemezgetek vele, nem is értem, hogy eddig miért nem vettem meg. Nagyon finom illata van, ráadásul 250ft! Izzadás gátló hatása nincs nagyon, de az illata miatt már megéri, ráadásul egész nap érzem magamon, ami kevés deoról mondható el! 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Judiit

2013. augusztus 7.

Néha jó infantilisnek lenni, én most ebben a deóban élem ezt ki. Jelenleg 249 Ft akciósan a DM-ben , gondoltam üsse kavics, finom csokiillat, most parfümöt úgysem nagyon használok...
Kifújva már tényleg nem az a poros, kicsit kesernyés csoki, hanem inkább jó édes, ragacsos, vaníliás csoki. Illat olyan sokáig szerencsére nem érezhető, dezodoráló hatása... khm... hagy némi kívánnivalót maga után. Biztos, hogy nem veszem újra, de egyszer muszáj volt kipróbálnom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Chi-Annie

2013. június 29.

Szinte mindig balea sprayket használok, mivel jó illatúak és olcsóak is, ez a csokis illat is rögtön megtetszett, ám kifújva már teljesen más illata van. Egy-két használat után már nem bírtam elviselni, sajnos nem a csokit lehet rajta érezni, kellemetlen felhőt hagy kifújva, ami eléggé fojtogató és nehezen is szellőzik ki utána a lakás. Izzadásgátló hatása szerintem minimális, persze ezért az árért nem is várunk el sokat. Nekem valahogy nem jött be. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Metty

2013. április 17.

Nekem tetszik az illata, de viszont anyukám pl undorodik tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 17.

Nekem tetszik az illata, de viszont anyukám pl undorodik tőle.

illusia

2013. január 16.

Tetszik az illata, de valahogy magamon nem tudom elképzelni. Viszont a szobámban nagyon jó illatot csinál, úgyhogy én légfrissítő helyett használom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.