Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 23.

Kategória:   Samponok

Víz és hajszárítás nélkül frissíti a frizurát.Szőke,világos hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dzsanki

2016. április 12.

Este használom, befújom vele a hajam, reggelre nyoma sincs a fehér porszerű anyagnak. A hajam fényes és dús lesz tőle, mintha megmostam volna. Én egy teljes hajmosást ki tudok vele váltani, így heti egyszer kell hajat mosnom, ezért nem mondanék le erről. A száraz samponok közül ez vált be a legjobban. Egy flakon 6 használatra elég, tehát másfél hónapig kitart, az ára pedig messze a márkás száraz samponok ára alatt van. Az illata nem erős, nem zavaró, nem hagy nyomot sem. Szőkés- rézvöröses hajam van, ahhoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

hnikolett

2016. április 9.

A kek csomagolasu baleasrol valtottam, mert azt mar nem lehet kapni:( (szerintem ugyan az csak mas a csomagolasa)
Sotet barna hajamon eloszor nagyon feher, hiaba razom fel, de utana azt kirazom/kifesulom belole es jo lesz! Teszi a dolgat, dusit, nem budos, sot nekem meg tetszik is.. 2 napot tudok vele csusztatni:) varom mar a sotet hajhoz valot! Addig csak 4 csillag:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Misa

2016. március 26.

Szuper. Hála az égnek nem túl büdös és nem intenzív az illata. Olcsó, jó, dúsít, teszi a dolgát. Engem nem irritált, és nem hagyott fehér foltokat a hajamon. A szőke változat van meg, minden világosabb hajúnak jó szívvel ajánlom. Biztosan újra fogom venni.
Eddig az Isana, Batiste, Syoss és sima Balea száraz samponokat próbáltam, és ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

tellmeastory95

2016. március 22.

Festett vörös hajam van, a mosástól sajnos kopik, ezért kerestem száraz sampont, hátha sikerült egy két nappal kitolni a hajmosást. Mások ajánlották, tetszett hogy olcsó (kb 500Ft) és azt kell mondanom az árához képest megfelel. Azonnal érzem a hatását, nem kell sokat szöszmötölni vele, picit szárítja a fejbőrömet, de szerintem ez még belefér! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

razizisister

2016. március 14.

Vegyesek az érzéseim. A vaníliásat szerettem volna beszerezni, de egy dm-ben sem találtam...pedig ötöt, hatot megjártam... Nem rossz amúgy, felfrissíti a hajam, szép dús lesz, de nem hiszem, hogy fogok még venni, mert nagyon durván hullott utána a hajam. Amúgy nem 1200 Ft, hanem 450 :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

zsolyomi.dora

2016. március 10.

megvettem a szoke hajra valot aztan nem befestettem a hajam barnara?! de eltunik szerencsere igyis, de valahogy erzem ahogy beleturok 2 nap utan is, hogy ilyen csuszos a kezem utana.. lehet, hogy csak sokat fujok talan.. viszont nem minden masnap csak minden 4. nap kell hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Mintyss

2016. február 24.

Nemrég kipróbáltam a Batiste szőke hajra való szárazsamponját, eddig nekem az a csúcs. :) Sajnos azt legutóbb nem találtam, ezért esett erre a választásom. Az eddigi használat alapján, összehasonlítva a Batiste termékével:
illat - rosszabb, majdnem mint a Trend-it-Up!
állag - ez nem festette sárgára a fújókát, talán kicsit porózusabb
hajon - nem látszik ez sem, de kicsit ettől "tompább" a hajszínem
dúsítás - jobban dúsít
hatás - bár a Batiste-tól kevésbé lesz dús a hajam, viszont az is ad egy kis tartást, ami meg is marad a nap végéig. Ezzel ellentétben a Balea-tól kb. négy óra múlva már teljesen visszalapulnak a szálak és elkezd látszani hogy "koszos" a hajam. (amúgy vékonyszálú hajam van)

Összességében nem rossz, elhasználom, de maradok a Batiste-nál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

illat - rosszabb, majdnem mint a Trend-it-Up!
állag - ez nem festette sárgára a fújókát, talán kicsit porózusabb
hajon - nem látszik ez sem, de kicsit ettől "tompább" a hajszínem
dúsítás - jobban dúsít

Összességében nem rossz, elhasználom, de maradok a Batiste-nál. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride