Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Ginniiee

2015. augusztus 10.

Nekem tette a dolgát, az extra zsírosodó hajamat rendbetette és nekem az illatával sem volt gondom. Viszont amint befújtam, annyira viszketett tőle a fejem, hogy egész nap azt vártam, hogy hazaérjek és véééégre megmoshassam a hajam. Egész nap ilyen fehér cuccot kapargattam le a fejbőrömről, baromi undorító volt . 3-4 használat után ki kellett dobnom sajnos. Most tervezem, hogy veszek egy másik márkát, de félek, hogy attól is viszket majd a fejem. Szóval lehet, hogy nem ezzel a remékkel van a baj, hanem egyszerűen nekem nem való a szárazsampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Dalmayr

2015. augusztus 3.

Elég jó szárazsampon, ha az ár/érték arányát nézzük 5*ot adtam volna neki, ha nem fedeztem volna fel közben a batiste-ot. Így csak egy gyenge 4es. 3as lenne ha nem lenne ilyen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

xleiax

2015. augusztus 3.

Hát, én még ennyire nem csalódtam balea termékben. Ez a szárazsampon semmire nem jó. Nekem konkrétan semmit nem csinált a hajammal, pár óráig talán elfedte a zsírosságot, de utána ugyanolyan volt, mint amikor reggel felkeltem, és igen kellemetlen ezzel szembesülni a mosdóban. Az tény, hogy nekem extrémen zsíros sajnos a hajam, ami azt jelenti, hogy hajmosás után 2. nap már kb tocsog, így muszáj ilyen dolgokhoz nyúlnom.. Még azt is megemlíteném, hogy nyilván amiért nem éreztem hatását többet fújtam a hajamra (szerencsére nem látszódott fehérnek tőle a hajam), de éppen ezért kemény két hét alatt teljesen elfogyott. Úgyhogy nekem ez a termék 1 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

vzorka

2015. július 30.

A sokadik Syoss után kipróbáltam a Baleát. Nekem sokkal jobban tetszik. A hajamon nem marad meg úgy az illata, viszont egyenletesebben szóródik és sokkal természetesebb marad az állaga, mint a korábbival. Az ára kimondottan baráti, illetve az is, hogy ezzel a termékkel is több napon át friss marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

ami2015

2015. július 30.

Sok szárazsampont próbáltam már, ez az egy, ami semmit nem csinál a hajammal, csak friss illata lesz tőle, de ugyanolyan zsíros. Nekem semmit nem ért, kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 30.

Rougeway

2015. július 30.

Könnyű dolgom van a szárazsamponokkal, mert nem nagyon látszik, ha nyomot hagynak a hajamban a kis szemcsék, nagyon világos szőke hajam van (festett).
Átlagos szárazsampon, teszi amit kell, és imádom az illatát.
Ár-érték arányban szuper, megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Átlagos szárazsampon, teszi amit kell, és imádom az illatát.
Ár-érték arányban szuper, megérdemli az 5 csillagot :)

sarkanyandi

2015. július 26.

Nekem az illata is tetszett, az ára is meglepően jó volt. Kicsit zavartak a fehér nyomok utána, amik lehulltak, de elnézhető volt. Viszont még felét sem használtam el és a hajtógázas pumpa elromlott, nem fúj egy szemernyit sem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

nkltt

2015. július 26.

jó az illata, kevés is elég belőle, ez eddig a legjobb szárazsampon ár/érték arányban amivel találkoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Cukcsi

2015. július 14.

Már egy ideje ezt használom,az árához képest igazán jól teljesit. A szaga sem olyan borzasztó,és tényleg nem hagy vészesen fehér foltokat. Nekem nagyon könnyen zsírosodó hajam van de ezzel 2 nappal kitudom tolni a hajmosast.:)) Nekem bevált,próbáljátok ki !:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

0bikbik0

2015. július 14.

Ez életem második szárazsamponja, tehát nincs valami nagy tapasztalatom. De: nekem bevált, tud annyit, mint az általam előzőleg használt "nagy" márka háromszor ennyibe kerülő samponja. Több nappal meghosszabbítja a hajmosások közötti időt, könnyen kifésülhető/dörzsölhető, és szerintem a szaga sem olyan borzasztó. Az ára meg teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride