Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

flora201

2016. november 12.

Háááááát, nagy csalódás volt! Sok jót hallotam róla, ezért megvettem. Egyátalán nem tartós, egy sima hintőporral többre megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

ivi777

2016. november 6.

Hát ez a termék mondhatni katasztrófa, a zsíros hajjal semmit nem csinál, de legalább jól kiszárítja. Kuka

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Cukorbogyii

2016. október 9.

Nos kezdjük ott, hogy az én hajam zsírosodásra hajlamos. Átlagban 2-3 napot bír ki mosás nélkül, de voltak olyan reggelek amikor nem volt időm suli előtt hajat mosni és mivel akciós volt gondoltam jól jöhet. BORZALMAS, 2 órán belül zsíros lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

fancsi25

2016. október 7.

Gyors megoldásnak kiváló, nem szárítja a hajam, és nem is marad fehér utána. Kb. 1 napig tart a hatása. Az árához képest jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

szilvasitimea

2016. október 7.

Ár-érték arányban nagyon szuper! Sokáig elég volt, nekem nem szárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

fanniki

2016. szeptember 18.

Az ára jó de nem jó a termék. Konkrétan fehér lesz a haja és iszonyat kiszárítja. Széna szerű lesz az egész :( Inkább megveszem az 1000 ft-osat de az tudom, hogy nem árt a hajamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Saraaa7

2016. augusztus 20.

Szuper illata van, nem túl tartós (egy napot épp, hogy bír), sokat kell belőle a hajra fújni, de ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

KatalinS

2016. július 9.

Ha használom, akkor aznap mindenki megdicséri a hajamat, mert hajtő emelő hatása van. Az én hajam hennával festett, és így nagyon jól el kell dolgozzam, hogy nem maradjon fehér. Általában törölközővel masszírozom, dolgozom el a fejemen.Szeretem használni, nem fogy túl hamar, az illata jó. Ha már van hajlakk a hajon, akkor nem szabad használni, mert ragadós fehér gömbök lesznek.
Lehetne még könnyebben eldolgozható, ezért csak 4 csillag.Az ára szuper, abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

gabryella69

2016. július 7.

Nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Nem rossz!

Timcsi85

2016. július 7.

Teszi a dolgát, ritkán nyúlok utána, de ez nem a termék hibája, egyszerűen nem vagyok híve a száraz-samponoknak. Illata lehetne kellemesebb, maga a permet is fojtós, ha alkalmazom, akkor igyekszem szabad levegőben fújni a hajamra. Ha elfogy újra nem fogom vásárolni, de úgy hiszem, hogy ezt más száraz-samponnal sem tenném másként. Inkább mosom hagyományos módon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride