Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Erina

2016. június 16.

Katasztrófa 😞 ennél jobban nem tudom leírni.......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Katasztrófa 😞 ennél jobban nem tudom leírni.......

MulBria

2016. június 8.

Abszolút nem vált be. Nagyon sok kellet ahhoz, hogy legalább egy kicsit változtasson a hajam állapotán és az a kis hatás sem tartott sokáig. Inkább egy kicsit drágább Batiste száraz sampon, amiből kevés kell és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Lilluska

2016. június 3.

Hogy őszinte legyek, annyit ér, mint az ára. Ezért is vettem meg, megláttam, hogy ilyen olcsón lehet szárazsampont kapni, jó lesz kipróbálni. De szerintem borzalmas. Használat közben kb meg lehet fulladni, és nekem egyáltalán nem szívta fel a zsírt a hajamról, még a legminimálisabbat se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Reka05

2016. június 3.

Ár érték arányban szerintem tökéletes választás annak, aki nem akar sokat költeni egy száraz samponra, én talán 400 Ft-ért vehettem akciósan ami nevetségesen olcsó, valamint aki nem napot/napokat akar kihúzni vele hanem kb egy délutánt. Elsőre elnyerte a tetszésemet, kellemes illata van láttam hogy mennyit fújok a hajamra (világos hajam van) mert egyből fehér lett ahová permeteztem, viszont pár óra elteltével sajnos tényleg már nincsen semmi hatása kb mert csak ideig óráig "tartja magában a zsírt" utána talán még rosszabb mint volt :D elhasználtam, de újra nem fogom venni az biztos, inkább kísérletezem más szárazsamponokkal :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

nikisch

2016. május 9.

Szőke hajra tökéletes. Az illata különösen tetszik, a dolgát jól teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Szőke hajra tökéletes. Az illata különösen tetszik, a dolgát jól teszi.

krenat

2016. május 2.

Sötét hajam van, és ez sokkal fehérebb nyomot hagy, mint más száraz samponok, és nehezebb is eldolgozni. A hatása átlagos, dúsít, frissít, de sajnos nem tartósan, nem bír ki egy fél napot sem. Szóval továbbra is keresem a szent grálomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Juuice

2016. május 1.

Az illatát nagyon szeretem, de ez nem igazán jó száraz sampon, nem lehet vele kibekkelni egy hajmosást. Mikor ráfújom a hajamra,még csakcsak, de utána pár órával elég ótvarul néz ki :) hát ez van, a hajmosást nem lehet elodázni. Nem volt drága, úgyhogy pénzkidobásnak nem mondanám, de nem egy nagy szám, nem javaslom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

adrii182

2016. április 24.

Nagyon szeretem, igazi életmentő ha nincs kedvem hajat mosni:D Olyan jó tartást ad a hajamnak mintha frissen lenne mosva, barátnőim közül is mindenki megvette amikor mutattam nekik a hatását. Ebben a kiszerelésben szerintem viszont már nem lehet kapni, mert legutóbb már külön volt szőkéknek és barnáknak, de a tartalma szerintem ugyanaz. A - csillagot az illata miatt adom, mert én sajna azzal nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

kaposztamester

2016. április 14.

batiste után a legjobb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

batiste után a legjobb

hnikolett

2016. április 8.

Szerettem, nalunk ezt a csomagolasut mar nem lehet kapni:) hatasa kibir egy sulis napot (6-7 ora), hatranya hogy barna hajon nem a legelonyosebb.. Ja es nagyon hamar fogy:/

Vettem azota az uj kiszerelesubol is! Hatasa ugyan ugy egy sulis nap, de ez birja akar 3-4 hetig is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride