Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Ramika24

2016. április 7.

Ez az első száraz samponon,3 naponta hajat mosok. Az illata annyira nem jön be,viszont a hatása jó . Nem feheredik ki,természetes hatása van :) az ára is nagyon megér ennyit,ujra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

csibike100

2016. április 7.

Egészen jó termék, bár volt már jobb szárazsamponom, de ez se rossz. A legnagyobb problémám vele, hogy nem túl sokáig érződik a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

bova

2016. március 29.

Nincs összehasonlítási alapom, mert egyedül ezt a száraz sampont használtam életemben, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha nem akarok két naponta hajat mosni, de már látom, hogy nem olyan friss, azonnal használatba veszem. Szerintem nagyon jó a hatása, tényleg frissebb Tőle a hajam. Arról nem is beszélve, hogy például tupírozásnál is sokkal jobban megmarad a frizura a helyén, tehát hajformázásra is alkalmas. Sokadik flakonom ez már, s legutóbb figyelmeztetett rá a drogériában a hölgy, hogy megváltozott a csomagolás, és már van külön barna és szőke hajra is. Mondjuk nem látom a különbséget a hatását tekintve, de nem is baj! Jó úgy, ahogy van! 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

magichand

2016. március 27.

Az illata elviselhetető, a hatása rendben, viszont nagyon hamar fogy, és azt figyelembe véve hogy egy marék rizs keményítőt kapunk az ár, és a környezet szennyezés (a csomagolással, hajtó gázzal) figyelembe vételével, nagyon nem éri meg termék. Mint ahogy más száraz sampon sem ilyen kiszerelésben. Maradok az étkezési keményítő (rizs/kukorica) ecsettel felvitelénél, még jobban is bevált. Ha létezne jobb adagolás, nagyobb kiszerelés, parfüm mentes szárazsampon, biztos megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

almarek

2016. március 26.

Nem gyakran használom, csak akkor ha tényleg idő szűkében vagyok, és nem lenne időm rendesen hajat mosni. Sötétbarna hajam van, de ki tudom rázni, fésülni belőle úgy, hogy ne látszódjon a fehér por. Használata közben nem tapasztaltam semmilyen kellemetlen érzést, illatot stb. A zsiradékot szépen felszívja, de azért nem adja meg a frissen mosott haj érzését. Egy váratlan esti program előtt nagy segítség tud lenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

greenbird

2016. március 18.

A hajamat egész jól felfrissíti, eltünteti a zsíros csillogását. A legjobb ára van a szárazsamponok között. Amikor kifújtam kicsit furcsa szaga volt, de gyorsan elpárolgott. A fehér foltokat könnyen ki tudtam fésülni a hajamból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

nekokaa

2016. március 10.

Nem igazán szerettem nem volt valami tartós. A szaga viszont engem majd megfullasztott mikor használtam, a torkom nagyon kaparta. 2 csillagnál többet nem érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

dorcsigo

2016. március 10.

Nincs zsíros érzet, sok van a flakonban, olcsó, jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Nincs zsíros érzet, sok van a flakonban, olcsó, jó az illata is.

NadjaBlue

2016. március 3.

Eddig a Batiste szárazsamponját használtam, aminek a hatásával nagyon meg voltam elégedve, de túl gyorsan fogyott és ahhoz képest elég drága is, szóval akartam keresni egy olcsóbb alternatívát. A Baleás verzió pedig jól teszi a dolgát. A hatása valamennyivel gyengébb, kevésbé látványos, mint amit a Batiste-nál tapasztaltam, viszont vele is simán el lehet tolni a hajmosást egy nappal, a hajam frissebbnek tűnik tőle. Sötétbarna hajamon hagy valamennyi nyomot, de könnyen el lehet tüntetni, szóval nem gond. Összességében nagyon jó kis termék, ami lehet, hogy hatásban kicsit elmarad a Batiste-tól, de ezért az árért tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

panneszka

2016. február 25.

Nekem ez vált be a legjobban. Semmi zsíros érzet, semmi összetapasztás, simán ki lehet vele tolni 1-2 napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride