Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

LiiL

2016. február 19.

Akkor vettem mikor nem volt a Trend it Up! - ból, először bizalmat voltam, de csodák csodájára ez is épp olyan jó mint a másik. Igaz h kicsit nehezebben tűnik el a fehérség, de ennyit elnézek neki, mert ugyanazt a "+1 napig szép a hajam" érzést adja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

FReka

2016. február 19.

Nekem nem vált be, összetapadt tőle a hajam, nem szívta fel a zsírt. így még igénytelenebb volt, mint alapból, zsírosan,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

dorcus89

2016. február 16.

Nekem nagyon bevált. Nyáron világosbarna, most sötétbarna a hajam, de mind a két árnyalatnál jól működött. 1-2 napig még kitudom tolni a hajmosást ha a helyzet megkívánja. Kicsit tömény az illata mikor ráfújom a hajamra, de utána abszolút nem éreztem az illatát. Kevés is elég belőle és az ára is, más szárazsamponokhoz képest, igazán baráti. Ez volt az első ilyen jellegű sampon amit használtam, de nem próbálkozom mással, mert nekem abszolút bevált, amit ígér azt teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

mnikc

2016. február 16.

Egy szar 😩 Mar elnezest.. Par perc utan olyan undirto tole a hajam.. Zsirosabb mint volt.. Aztan meg ugy viszket hogy majd meg orulok... Mehet a kukaba 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

mmartina97

2016. február 16.

Nagyon szerettem volna őt szeretni,de sajnos nem tudom.
Használat után 10-30 percig jól néz ki a hajam,viszont azután visszatér a zsíros kinézete.Kicsit mintha ragacsos érzetet hagyna a hajon.
Valószínűleg a fejbőröm is ettől a terméktől viszket.Nem venném újra,maradok a Batiste-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 16.

Nagyon szerettem volna őt szeretni,de sajnos nem tudom.

brioi

2016. február 10.

Tegnap sikerült vennem, megjelent új külsővel :) Kétféle is lesz belőle, világos és sötét hajra. Szóval lényeg, hogy nem szűnt meg, csak megújult :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

felicity94

2016. február 6.

Kb 2 hete vettem ilyet először, azóta is imádom!! Sötétbarna hajam van, és elképesztő, hogy alig látszik benne :) nekem 2 nap pluszt jelentett a következő hajmosásig (jó, azért elég sokat fújtam belőle),.Alaposan el kell dolgozni a hajtöveken és jól átfésülni az egész hajat, nálam így látványosan dúsít is ;) az illata annyira nem jön be, de a hatásért cserébe bőven megéri elviselni, szerencsére viszonylag hamar el is illan. Árban pedig verhetetlen, ami nagyon nagy pozitívum. Nálam ez a termék igazi kincs, ugyanis utálok hajat mosni, vasalni...nálam az másfél órás folyamat minimum. És mivel rengeteg hajam van, vastag szálú, dús és még göndör is, nagyon nehéz bánni vele. Ezzel meg kb negyed óra alatt csodás hajat varázsolok ;) szuper termék!! remélem nem szűnik meg ez is, mint minden ami jó :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Izabellaa

2016. február 3.

Nagyon jó és imádom/imádtam de pár napja sehol nem találom és azt mondták egy darabig nem is lesz vagy lehet már egyáltalán amin nagyon kiborultam mert ez az egyetlen olcsó szárazsampon amit találtam de még keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

blilla91

2016. február 2.

Viszket tőle a fejbőröm. Kár, mert pedig az INCIje egy az egyben ugyanaz mint a sima Trend it Up-nak volt, attól mégsem viszketett. Ellenben azt 1 éve sehol nem találok, nemhogy a vaníliás verzióját... szal maradt ez. Hatásilag jó is, de az gáz, h folyton a fejem vakarnám, úgyh nem lesz újravétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

nikie7300

2016. január 24.

Első szárazsamponom. Elsőnek azt hittem a termék rossz, ugyanis kb. semmi hatását nem éreztem, de rá kellett jönnöm, hogy én használtam rosszul. A megfelelő távolságból a megfelelő helyre, a megfelelő mennyiséget fújva tökéletes. :D Az illata nem zavaró, a hajban nem látszik meg, dúsítani is dúsít valamennyire, de sajnos azt hittem hogy 1 napnál tovább is ki tudom tolni vele a hajmosást. Mybad. Én már ennek is örültem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride