Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

lilcsa

2016. január 24.

Kihagyhatatlan számomra, évek óta használom, sport után is ki lehet vele tolni a következő hajmosást. ;) Ki kell rendesen fésülni barna hajnál, de 2 perc alatt kész van vele az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Tszasza

2016. január 17.

Egyszerűen imádom. A sötét barna hajam nem lesz tőle fehér. Továbbra is ezt vásárolom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

GKitti

2016. január 10.

Nagyon szeretem.
Nem lesz tőle fehér a (barna) hajam, és 1 napig ki lehet tolni a hajmosást.
Biztos, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Nagyon szeretem.
Nem lesz tőle fehér a (barna) hajam, és 1 napig ki lehet tolni a hajmosást.
Biztos, hogy újravásárolom.

0808

2016. január 9.

Nagy baj nincs vele! Kellő távolságból piciket fújva simán kijön, pár mozdulattal beletúrok a (barna) hajamba és nyoma sincs fehér foltoknak. Valóban dúsít, megemeli a hajtöveim. Nyilván nem arra szolgál, hogy napokra kiüsse a hajmosást de egy napot bőven kihúzhatunk vele. Többet kipróbáltam már, nem azt mondom, hogy nem találkoztam már ettől sokkal jobbal, viszont árban ez kedvezőbb mint a hiper társai akik talán csak illatban voltak valamelyest jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

raczmariann

2015. december 31.

Nekem nagyon bevált én mindig ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Nekem nagyon bevált én mindig ezt használom!

JErzsi

2015. december 30.

Sosem használtam eddig szárazsampont és nem tudom, hogy eddig hova tettem az eszem, hiszen ma már nem tudok meglenni nélküle. A hajam nagyon gyorsan zsírosodik, 2 naponta mosnom kellett, de ezzel ki tudom tolni 3-4 napra is. Szinte az életem lett könnyebb ezáltal. :D Foltot nekem sem hagy, nem ragad, számomra kellemes az illata, az ára pedig nagyon baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

LolaDobrev

2015. december 29.

Első szárazsamponom... azért nem használnám minden lehetséges alkalommal..meg nem is szabad hát könyörgöm olvassátok el miből áll :D Ne csodálkozzatok ha törik a hajatok..... max kéthetente egyszer !!!!!

Amúgy nekem bevált, a bizonyos távolságot betartva ráfújkálás után nem hagy fehér foltot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

borilona

2015. december 13.

Nekem világosabb lesz tőle a hajam, es egy kicsit tapadós, a szagáért sem vagyok oda. Egyszer már újravettem, de nagyon gyorsan fogy, másikat fogok keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

ponikiralylany

2015. december 13.

Elengedhetetlen kiegészítője lett a pipere készletemnek. Nem hagy foltot, jó az illata, a jó pár napos hajam is frissen mosottnak tűnik utánna. Imádom, és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

sziku

2015. december 10.

hát én imádom ezt a fura hintőporillatot a hajamon. már egy nappal mosás után elkezdem fújkálni vele a hajamat, és így 4-5 napig simán kitolom a hajmosást az eddigi 2 helyett. teljesen zsíros hajra kár használni, azon úgysem segít semmi, csak a mosás :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride