Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

VeronikaBlanka

2015. december 10.

Akciósan jutottam hozzá (399.-) de még ennyit sem ér. :/ A kissé zsíros hajamat csak még jobban összetapasztja, az illata, inkább a szaga pedig fujtós.

Update
Nyáron egyáltalán nem használt, de most ősszel viszont már jobban működött. Negatívuma továbbra is h a vége felé már nem lehet kifújni rendesen és engem korpásított. Próbáljátok ki, hátha nektek bejön. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

Update

amyherczeg

2015. december 9.

Átlagos száraz sampon, nem hagy fehér foltot, de használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

Átlagos száraz sampon, nem hagy fehér foltot, de használtam már jobbat is.

nagycsenge

Korcsoport: < 18
2015. december 9.

Lehet, hogy csak én nem vagyok erre érzékeny, de egyáltalán nem éreztem fullasztónak az illatát, cseppet sem zavart. Nem hagyott fehér foltokat a hajamon, fél perc alatt bármiféle zsírosodást el tudtam vele tüntetni. Tőlem 5 csillagot kap, mert egyáltalán nem drága, és abszolút jó a végeredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 9.

hopalmuci

2015. december 3.

Hát igen az illata nem olyan jó, hatása max egy napig tart, gyorsan fogy, sokat kell fujni ha emberek közé akarok menni. Nem a legjobb de nem is pénz kidobás mert hát végulis ha fujunk rá jobb lesz a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 3.

Nussh

2015. december 1.

UPDATE: Heti 2, maximum 3 használat után az a tapasztalatom, hogy a hajam darabokban törik le :( Vissza kell vennem 2 csillagot, mert gyors tűzoltásra jó lehet, de rendszeres használatra nem ajánlom... Sajnos még mindig kutatok az igazi után.

2015. július 11.: A Kallos szárazsamponja után, aminek illatától rendszeresen befulladok, megváltás! Nem mondom, ez is büdös, de közel sem annyira, mint a másik. Alaposabban át kell dörzsölnöm a hajam törölközővel, mint a fent említett konkurenciánál, de a hatása ennek is megfelelő, és mivel nekem naponta mosnom kéne a loboncot, hálás is vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Wendy26

2015. november 30.

Nekem is ez volt az első szárazsamponom, szóval nincs összehasonlítási alapom. Nekem tetszett, a célnak megfelel, ha nagy hirtelenjében menni kell valahova, akkor nagy segítség. Az illata nem vészes, meg nem is tart semeddig sem, szóval ki lehet bírni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

anett94

2015. november 30.

Ez volt az első spray szárazsamponom. Nekem tetszett. Sokkal könnyebb kezelni mint a por állagút, nem marad tőle fehér a haj és tényleg szebbé teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Pacsi

2015. november 29.

Eddig syoss szárazsampont használtam. Nagyon ritkán szoktam szárazsamponozni, valahogy... Nem tűnik túl egészségesnek vagy nem tudom. Gondoltam, kipróbálom ezt a baleát, mert mindenhol dícsérik meg hát árbarát is.
Szerintem borzalmas szaga van. De komolyan. Büdös. Így már nem sok kedvvel fújom a hajamra. Az hogy mennyire fehér tőle a haj az szerintem attól függ, hogy milyen messziről fújja az ember, nem? Szóval az nem a szárazsampon hibája ha fehér.... De lehet hogy most hülyeséget írtam :D na mindegy. A hatásannekem kb olyan 2 órát bírja szóval kb semmit. Nem jött be, pedig szeretem a balea termékeket nagyon. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

laural

2015. november 25.

Nagyon nem vált be. Fullasztó a szaga, csak a hajtövekre használtam, mégis nagyon szárított, alig tudtam a fehér foltokat kikefélni a hajamból, a fejbőröm viszketett tőle. Használtam már olyan szárazampont, ami bevált, szóval nem magával a műfajjal van gondom. Nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

aniita

2015. november 24.

Érdekes termék. Nem volt száraz samponom sohasem, ezt is vélemény alapján vettem meg. Segít felfrissíteni a hajam, viszont dús hatást nekem egyszer sem adott. Illatát én nem kedvelem, van még belőle, újra nem venném, inkább maradok a hajmosásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride