Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Csipetke

2015. november 20.

Én most vettem először ezt a terméket,ki szerettem volna próbálni egy szárazsampont,és erre esett a választásom,elsősorban az ára miatt.Nekem nagyon be vált ,jó kis termék.Attól függ mennyire zsíros a hajam mikor használom,de egy-két napig simán ki tudom vele tolni a hajmosás.Tiszta érzést ad a hajamnak,és tényleg olyan mintha megmostam volna.Az illata el megy annyira nem vagyok tőle el ájulva.A Célt szolgálja,tuti,hogy újra fogom venni.Mondjuk más szárazsampont még nem próbáltam,de nem is fogok,annyit nem használok ilyet,hogy próbálgassam.Ez arra jó amire nekem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

hzsuzs

2015. november 20.

Az illata nem annyira tetszik, a hatása jó, de nekem már az utolsó használatkor, mikor már nincs volt benne sok, akkor már csak a gázt fújja, lehet én nem ráztam fel eléggé, vagy túlráztam előtte, de 3x is így jártam. Még keresem az igaz száraz sampont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Egyszer vettem, soha többet! Alig tudtam kifésülni a hajam. A hajtőre fújom, de ugye bár olyan helyre is jut, ahol nem zsíros a hajam, na ott úgy kiszárította, hogy azt hittem letöredezik a komplett hajkoronám estére.NEM AJÁNLOM! Ettől sokkal jobbak vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

szabogabri

2015. november 17.

Nekem nagyon bevált! A syoss száraz samponjához képest egy álom! Olcsó és jó is! 1napot tudok csalni vele a hajmosást illetően nagyon jó tud lenni vészhelyzetben 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Viks

2015. november 6.

Régebben csak por állagú szárazsampont próbáltam, ez a termék határozottan veri mindet a fehérség tekintetében, elég könnyen eldolgozható. Viszont nekem ez is csak max fél nappal tolja el a hajmosást, délutánra ugyanúgy látszik, hogy meg kéne már mosni, mert erőteljesen zsírosodik...Ha elfogy, egy másik terméket fogok kipróbálni, és ha semmi nem válik be, akkor visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

anile

2015. október 24.

Az első szárazsamponom volt. Tette a dolgát, árban is nagyon jó volt, viszont annyira fullasztott, hogy használata közben nem tudtam másra gondolni, mint, hogy éppen most kapok tüdőrákot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

lucintaa

2015. október 24.

Legjobb száraz sampon! :) Egy napig simán ki lehet vele tolni a hajmosást, nagyon szépen felszívja a zsírt a hajról.
Újra vevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Újra vevős. :)

NkunniT

2015. október 20.

Tegnap vettem meg életem első ilyen szerét.Már nagyon de nagyon untam,hogy két naponta hajat kell mosnom 😒.A munkám miatt is (cukrászként...párás,lisztes,porcukros hely) ezért katasztrófa a hajam meg a bőröm is.Visszatérve a samponhoz.Nekem nincs vele semmi bajom. Árban is jó.Nem fulladtam tőle meg nem viszket és fehér a fejbőröm.Konkrétan olyan mintha most szárítottam volna meg a hajam.Kíváncsi vagyok meddig bírja.Nekem már az jó ha + két napig bírja még hajmosás nélkül.Biztos újra veszem, de más terméket is ki fogok használni.Nem ragadok le egynél.Próbálgatós tipus vagyok. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Keszter25

2015. szeptember 23.

Nagyon jó a termék, igazán jó áron. A többi száraz sampon kab 1000ft-tól kezdődik. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Persze nem szabad minden nap használni. De szerintem ezek a termékek ilyen vészmegoldások, és arra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

tasteslikeparadise

2015. szeptember 20.

Én úgy vettem meg ezt a terméket, hogy nem olvastam róla semmit, csak hirtelen kellett egy szárazsampon :) Maximálisan elégedett vagyok, tetszik az illata és olyan tisztává varázsolja a hajamat, mint eddig semmilyen más hasonló termék. Sötétbarna hajam van, fehér foltot sem hagy, az ára pedig több mint szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride