Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Samponok

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Lorna

2015. szeptember 9.

Soha nem dobtam még ki teljes terméket csak úgy. Ha nem tetszik, akkor havonta egyszer használom, pár év múlva csak elfogy. Úgyhogy amikor kritikákban olvasom, hogy „ment a kukába”, akkor mindig csak nézek, hogy mások milyen könnyen megválnak a dolgaiktól? Hát más fejébe nem verték bele, hogy mindent elhasználunk, mégha nem szeretjük is, mert pénzt adtunk ki érte? : ) Na, hát ez a KUKA kategória. Még nálam is. Igen, casp lock-al. Konkrétan fuldokoltam tőle. Önvédelmi eszköznek kitűnő lehet, vagy könnygáznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

mellcsiii

2015. szeptember 6.

Abszolút pénzkidobás volt:( meg lehetett fulladni amikor használtam és a hajamon is csak minimálisan segített (ezért a 2 csillag). Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

csilikagi

2015. szeptember 4.

Elhasználtam a második flakonnal is. De nagyon rossz volt. Szőke, zsírosodásra hajlamos a hajam. Ennek ellenére fehéres nyomot hagy maga után a száraz sampon... De ami a legroszabb, hogy nagyon viszket tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

barva.lilla

2015. augusztus 26.

Az illata nagyon kellemetlen.. Össze tapad a hajam és csak zsirosabb erzetem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

dina0611

2015. augusztus 26.

Semmi értelme... És az illata is irritáló számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Semmi értelme... És az illata is irritáló számomra.

Dorine

2015. augusztus 25.

Nagyon nem jött be. Az illata egész kellemes, de a fehér folt a hajtövekről levakarhatatlan. Kár érte, mert szeretem a Balea termékeket, de ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

dreamerem

2015. augusztus 24.

Szörnyű ez a szárazsampon, másnap is ott marad a fehér folt a hajamon. Az illata kellemes, de a hatása nem valami jó... Viszket is a fejbőröm tőle. Többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. augusztus 20.

Idáig csak egyszer használtam, akkor jól működött. Igaz csak egy-két esetleg három napig tart ki, de én nem is vártam többet. És nem mellesleg az ára is nagyon jó, tekintve, hogy 500 ft és 4-5 használatra elég ami egy hajmosás árának a töredékét jelenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Csigavér

2015. augusztus 14.

Eléggé zsírosodik a hajam, két naponta mosnom kell sajnos. Ezzel a termékkel 1 napot tudok kihúzni, nem többet. Barna hajamon picit marad fehér folt, de idővel elmúlik. Drágább szárazsamponokkal is egy napot nyertem, úgyhogy árban inkább erre szavazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

littleblondie

2015. augusztus 11.

az itteni széthúzó véleményeket olvasva bevallom őszintén kicsit félve vettem meg.de teszi a dolgát,elégedett vagyok vele. sötétszőke hajam van,de nem marad fehér tőle a hajtövem, és használat után egyből látom a különbséget. nekem bevált! :) ez az első szárazsamponon,így nincs viszonyítási alapom,ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride