Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 16.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kisimítja a szem és az ajak körüli ráncokat, hiarulonsav és Q10 kombinációval csökkenti a ráncok mélységét. Bizonyítottan enyhíti a szem körüli sötét karikákat. Makadámiadió, jojoba és szőlőmagolajjal intenzíven hidratál, shea vaj tartalmának köszönhetően pedig kiválóan táplálja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

porcelanpipi

2015. szeptember 23.

Itt olvasott vélemények kiváncsivá tettek, úgyhogy kipróbáltam... Csodaszer! Látványosan tüntette el a karikákat a szemem alól, úgyhogy a páromnál is bevetettem. Ez az ár pedig nevetséges összeg érte. :) Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

carriebradshaw

2015. szeptember 15.

Tényleg jó szem alatti karikákra, csökkenti a láthatóságát, nekem ez volt a legfontosabb, úgyhogy csodaszer!
De hogy működhet ennyi pénzért, ez ugyanúgy felfoghatatlan, mint hogy a Tangle Teezer nem húzza a hajamat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

ribizlizizi

2015. július 17.

Na EZ már valami a baleától :) imádom, a szám szinte megkajálja a krémet ahogy rákenem... nagyon szépen helyrehozza, szép lesz a színe, puha, repedezésmentes lesz az ajkam :) a szemem körül nem művelt csodát, de az nem is érdekel annyira :) nagyon nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

pindurka

2015. május 27.

Mostanában egyre több és több arc- és szemmaszkot használok, ez és a Rivel de Loop-os szemmaszk is nagyon bevált nekem. Mindkettő illatanyagmentes, csak emiatt mertem a szemem közelébe kenni őket. Én este használom csak őket, mintha csak szemkrémek lennének. Ezért az árért ráadásul rengeteget kapunk! Szóval szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

agiv

2015. május 26.

Szuperül hidratál.egy kis kocka nagyon sok alkalomra elég.tuti újraveszem ha egyszer elfogy :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

szluca

2015. május 24.

A csomagot 4 részre lehet szétszedni. Egy ilyen kis másfél millis csomag szerintem pont egy arcmaszk mennyiségének felel meg, szem- és szájkörnyékre bőven sok. Ezért amikor először próbáltam ki, rákentem a teljes arcomra, és csodát művelt vele! Azóta is teljes arcra használom - leginkább akkor, amikor úgy érzem, hogy épp nagy szüksége van a bőrömnek a csodára. Legutóbb egy nyaralás tette tönkre a bőrömet (hámlás és szárazság az egyik oldalon, vörösség, gyulladás a másikon), de ez a maszk annyira jó hatással volt rá, hogy azóta is hálás vagyok neki és mindig tartok belőle itthon. A bőrt végtelenül selymessé, puhává, kellemes érzetűvé varázsolja. Annak is nagyon örülök, hogy nincs benne piros pöttyös összetevő. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

oroszi

2015. április 28.

A DM ben jártam , és láttam , hogy milyen olcsó 199 forint ... gondoltam kipróbálom , bár nekem nincs szükségem rá de Apukámon tesztelek ... sajnos nem engedte :( de a páromnak most kezdenek megjelenni 1-2 aránylag mélyebb kis ráncocskái és rá kentem .... az eredmény fantasztikus mintha soha nem is lett volna neki 1 alkalom után . bár mi nem mostuk le , túl sok gond mi lenne .. tovább hat azóta mindig veszek párat , ha DM ben járok . Nem ragad , hamar beszívódik még kb hidratálja is a bőrt . Kevés is elég belőle 1 kis kocka 2x alkalomra is elég .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

luluka92

2015. április 27.

Nagyon kellemes, selymes állagú krém. A csomagolást négy részre lehet szedni, egy rész egy alkalomra bőven elég. Nekem nincsenek még ráncaim, megelőző jelleggel használom. A fáradt szemeket felébreszti. A beszívódásra meg kell várni az előírt időt, néhány percet vesz igénybe. A száj körül is szépen hidratál, én az ajkaimra is rá szoktam kenni, kiváló hidratáló. A bőröm majdnem mind beszívja, amit nem, azt finomal letörlöm. Pihe-puha és bársonyos lesz a kezelés után a bőröm :) nem esszenciális, hanem inkább kényeztető kezelésnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

medgirl

2015. március 21.

Nem rossz termék, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, nincs illata, nem irritál. Aki nem akar sokat költeni szemkörnyékápolóra annak ajánlom, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Az ajkaimon egyszer próbáltam (mikor a sok labellózás kiszárította őket), de nem hozta rendbe, ami kicsit csalódás volt. Mindenesetre a szemkörnyéket jól hidratálja, viszont egyéb hatása nincs, a karikáim nem lettek halványabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Berniii

2015. február 23.

A januári DM boxxal került hozzám. Azóta elkezdtem rendszeresen használni. Nappal is felkentem, hisz úgy használtam, mint 1 szemkörnyékápolót és a sminkelésnél sem okozott gondot, hisz hamar beszívódott. Korom lévén számomra jelenleg csak a megelőzés a cél, de bizonyos napok után nálam is meglátszik az éjszakázás nyoma, valamint apró ráncok szerintem minden ember szeme körül vannak, csak maximum még nem feltűnő. Este vastagabb rétegben kentem fel, amit viszonylag gyorsan be is szívott a bőröm. Viszont a több hetes tesztelés után is azt kell, hogy mondjam, hogy sajnos nem látok semmi változást. Szemkörnyékápolónak még talán elmegy, ha az ember érezni akarja, hogy kent valamit a szeme környékére, és a sminkelésnél sem okoz gondot, de az, hogy hatása is lenne. Nos, kétlem...Nem elfogultságból, de ennyire potom áron nem is vártam csodákat. Igaz, nem vagyok az olcsó termékek ellenszólója sem, hisz vannak olcsó termékek, amelyek valóban hatásosak, de sajnos ez a termék nem tartozik közéjük. Csak azért jár a 2 csillag, mert hamar beszívódott, így nem okozott gondot a sminkelésnél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.