Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 9.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett és színezett hajra gránátalma és gojibogyó kivonattal. B5 és B3 vitaminokkal ápolja a hajat.

riella1994

2016. október 22.

Épp tegnap vettem a második tubussal. Syoss Oleo 21 samponjával használom és az eredmény magáért beszél. A hajam nem törik, finom puha és egészséges. Én többet szoktam rakni a hajamra és mindet be is issza, alig kell valamit kiöblíteni. Előnye, hogy nem zsírosítja a hajat és az is tetszik benne, hogy a Panthenol a 3. helyen van az összetevőknél. Hosszú hajú lányoknak merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

pniki93

2016. július 26.

Kallos hajpakolások után elkezdtem keresgélni valami mást és célom volt az is, hogy ne legyen benne szilikon. Anyukám használta ezt és ki is próbáltam. Szerintem jobb, mint a Kallos (keratinos). Sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam, nem nehezíti el + az illata is nagyon finom. Azóta én is vettem magamnak egyet, a kókuszos társát és az is nagyon jó. A tubusos kiszerelésű termékeket amúgy is jobban szeretem, utazáshoz is praktikusabb.
/Hozzá egyébként a babylove-os sampont használom/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

/Hozzá egyébként a babylove-os sampont használom/

Timcsi85

2016. július 7.

A hozzá tartozó samponnal együtt használom kb. 1 éve. Szép ápol, a hajam nem roncsolódik, kellemes az illata és nem nehezít el az amúgy könnyen lelapuló hajtöveimet. Szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

missmarple

2016. június 28.

A samponját használtam, viszont az zsirosított de az illata nagyon tetszett. Ez a balzsam szuper,puha, fenyes lesz tőle a hajam es az illata ugyanugy mennyei

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

ditka

2016. április 1.

A samponja után használom, puha selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 1.

A samponja után használom, puha selymes lesz tőle a hajam.

Amonalisa

2016. április 1.

Véletlenül akadtam rá én is, próbáltam filléreskedni, nem volt nálam épp túl sok pénz, de mégis kellett a balzsam...Gondoltam kipróbálom ezzel a két összetevővel rossz nem lehet, és be is jött! Nekem nagyon tetszik, illata is bár nem túl tartós, a hajam sima, puha lesz tőle. Ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Natia

2016. február 10.

Véletlenül akadt a kezembe, az illata rögtön megfogott, bár sajnos hamar elillan. Ennek ellenére az eddigi legjobb balzsamom, pihe puha lesz tőle a hajam, könnyen fésülhető és nem kell sokat használni belőle, hogy tényleg érjen is valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

anikof

2015. december 10.

Égen-földön kerestem már a sárgabarackos Balea hajbalzsamot, és sehol sem találom... Ezt megunva landolt a kosaramban a gránátalmás verzió. Az illata nagyon gyenge, érzem, miközben felviszem a hajamra, de abban a pillanatban szinte el is illan. Viszont jót tesz neki. Nekem nagyon egyenes -és lelapulós- a hajam, hajlamos a hullámokat is kirúgni, és az első használat után vettem észre, hogy a vége egy picit göndörödik.. Ami nálam pozitív. Dúsabbnak is tűnik, selymes is és végre kezd tartása lenni. Még tart az újdonság varázsa, de eddig tetszik az eredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

gendur.berni

2015. december 7.

Elöl már régóta festem Directions színezővel a hajam, de most a többi részét is elkezdtem festeni rendes festékkel, így gondoltam nem ártana balzsamot használni, és akkor már legyen színvédős. A színvédő hatásától nem vártam sokat, főleg nem a színezővel festett részeken. De nagyon-nagyon kellemeset csalódtam. Elöl a lila színt négy mosásonként újra kellett festenem, mert nagyon kikopott, most meg a hatodik mosásnál tartok és még mindig szép, egyáltalán nincs megkopva, olyan mint egy mosás után. A hajam nagyon puha, fényes lesz tőle, az illatát pedig imádom. Először mondjuk kicsit sokat használtam belőle és jutott a hajtövekre is, így kicsit hamarabb zsírosodott a hajam, de aztán sikerült eltalálnom a mennyiséget és figyelek, hogy csak a hajvégekre kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Matilda

2015. október 26.

A samponját nagyon szeretem, azért gondoltam kipróbálom ezt is. Az illata ugyan olyan isteni, de amúgy nem vagyok vele megelégedve 100%-ban. Az Oil Repair balzsam sokkal jobban bejött a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide