Balea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni07, az összetevőket feltöltötte: doka, Módosítva: 2016. június 1.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Arcra és testre, érzékeny bőrre. A zavaró szőrszálak ismét láthatatlanok lesznek. Egyszerű és gyors használat.

Ár: 700 Ft , Eladó: rebszint
Állapot: 2-3x próbált (alig hiányzik belőle), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
guffaw

2017. december 2.

Ez egy xar, alig szőkít úgy, hogy majdnem negyedórát rajta hagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Ez egy xar, alig szőkít úgy, hogy majdnem negyedórát rajta hagyom.

Alexandra9

2017. október 1.

Imádom ezt a terméket!
Korábban vettem meg és csak nézegettük egymást, de ma végre kipróbáltam és hát el vagyok ájulva. Engem mindig nagyon zavartak a sötétbarna szőrszálak az arcomon, ezért korábban borotvával szabadultam meg tőlük amitől viszont szörnyen kipattogtam, ezért gondoltam, hogy kipróbálok valami mást és erre esett a választásom. Én 10 percig hagytam rajta a keveréket a bőrömön és a lemosás után teljesen leesett az állam: tökéletesen kiszőkítette a szálakat, és nekem a bőrömet sem fehérítette ki egyáltalán. Rizikót vállalva közel a szememhez is felvittem, de semmi irritációt, viszketést stb. nem tapasztaltam! Nagyon sok terméket kapunk nagyon jó áron! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Imádom ezt a terméket!

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Ez a termék megkönnyítő az életem. Nem kell kozmetikushoz járni. Egyszerűen lehet használni. Csak az arcomon használom. Az árát nagyon megéri, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

vivien88

2017. augusztus 6.

Nem kell a kozmetikusmal ullni.. otthon meg tudom oldani es a vegeredmennyel is teljesen elegedett vagyok! Eloszor tartottam tole hogy en ottjon ilyesmit csinaljak de ha elfogy, veszem a kovetkezot!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

EmmaHeather

2017. július 27.

Nos úgy vagyok vele, hogy ártani nem használ... :)
Rajta hagytam kb 10 percig, de nem világosított jobban,mint egyébként...minimális hatása van sajnos. Ergo a bőrömet szépen fehéríti,ami elmúlik ugyan, de nem értem hogy akkor a szőrt miért nem világosítja jobban. Nem csípett, nem irritált. Nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Nos úgy vagyok vele, hogy ártani nem használ... :)

Funnyface

2017. február 1.

Miután megvettem sokáig nem mertem használni, nehogy megint hazavágjam a bőrömet. Hideg gyantacsikokkal tönkre tettem már egyszer a bőrömet, miközben a szőrszálak továbbra is vígan lengedeztek... Az otthoni partizánakciókkal azóta óvatosabb vagyok. Ezzel a termékkel azonban nem történt katasztrófa, sőt! Nagyon gyengéd. Tartottam tőle, hogy kicsípi a bőrmet, de hosszú percek után sem éreztem semmit. Biztonság kedvéért vaselint kentem alá, szerintem a hatását nem befolyásolta. Határozottan világosabbak a szálak, amivel én már boldog vagyok. A bőrömet is kifehérítette, ami nálam megmaradt...kicsit vicces a leszállópálya... de senki nem tudja, hogy nem így festek általában... legközelebb nagyobb területre viszem fel a krémet. Nem tudom, hogy másoknál is előfordult, hogy a szőkítőkrém felfújta a tubust, és amikor kinyítottam ömlött ki belőle a krém. Szavatossági időt nem láttam rajta, és hatott, gondolom ez megtörténhet. Nagyon örülök, hogy megvettem, a kisebb kellemetlenségek ellenére, jól, könnyen használható termék. Érdemes kipróbálni, sok időt és pénzt megspórol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

cinti666

2016. augusztus 9.

Kiváló! Teszi a dolgát! Viszont,amit írtak az idővel kapcsolatban,hogy 5 illetve 7 perc azt már felkenés előtt kevésnek éreztem, így olyan 10-11 percet hagytam rajta az arcomon. Nem csípet egyáltalán. Itt az is fontos,hogy milyen mennyiségben kevered össze a két kis flakont,én egy picivel több szőkítőt nyomtam a tálba. Használ, ajánlom! Bár,akinek nem arcra kell,annak jó lehet a száz házban kapható sima szőkítőpor és hidrogén peroxid is. A kifehéredőstől pedig ne féljetek,elmúlik egy idő után. Utána hintőport szórsz rá az szépen nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

mercivagyok

2016. július 9.

Csípett. Gondoltam elmúlik, a hidrogén is szokta a fejemet is csípni... hát nem! Tiszta kiütés lettem tőle, a szőrszálaim 7 perc után is maradtak olyan színűek, a bőröm meg kifehéredett (tehát elvileg csinálta a dolgát). Két csillagot adok, de csak mert az összekeverés és a tálka irtó jó ötlet, illetve itt-ott egy szőke szál van, de semmi több. Ja és mert irtóra tetszik, ahogy kiszívta a bőröm színét is (tényleg marha jó :) )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

audreyx

2016. június 17.

Én még sose használtam ezelőtt semmilyen szőkítőt, így kicsit megijedtem, mert miután lemostam a krémet, totál kifehéredett azon a területen a bőröm is. Szerencsére ez hamar elmúlt. Arcon egy kicsit csíp, de egyáltalán nem vészes. Nekem bevált, első alkalom után is elégedett vagyok vele, pedig a csomagolás szerint lehet, több alkalom is kell a kívánt hatáshoz. Jó kis cucc, bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

doka

2016. május 19.

Megmentett egy kör kozmetikustól. Sztem elég sokáig elég lesz, a bajuszomat szoktam szőkíttetni, de így otthon is menni fog, főleg, hogy egy komplett szettet adnak. 7 percet hagytam fent, egy pár szálnak még kellett volna egy kis idő, de tökre elfogadható lett. Az árát is korrektnek tartom, ha csak ötször szőkítem vele otthon, akkor is megérte, de ennél sokkal többre lesz elég. Alá Balea ajakápoló vajat kentem. Még csak piros sem lett utána. Csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.