Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

A mandulaolajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja a bőrt.

AlmásiKriszta

2013. március 2.

Az illata kellemes, édes és én azt szeretem. Az állaga könnyű, könnyen fel is szívódik, így a bőröm is szereti, akkor is ha nem nyújt semmi extrát. Nem használom mindennap, mert testápoló mániás vagyok így ez csak egy a sok közül de amikor rá kerül a sor, olyan nyár érzésem lesz tőle és még a nap is kisüt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

kozlokova73

2013. február 25.

az illata nagyon finom,csak mar imelygek tole. engem eleg jol hidratalt,mert mar ritkan hasznalom,most mar valahogy kicsiket kerulgetem,de neha vissza terek hozza. nagyon erzekeny vagyok es ennel minden rendben,megerdemli a csillagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

karina

2013. február 9.

Az illata megtetszett elsore, de itt kimerul minden pozitivuma. Es nincs szaraz borom centis repedesekkel, szoval mas lehet a baj. Szerintem nem altatom tovabb magam, kidobom a tartalmat a tegelye jo lesz egy hazi borradirnak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Malachite

2013. január 25.

Könnyed, pudingállagú, mennyei illatú, vizes krémecske ez :). Akik a hatására panaszkodnak, azoknak ajánlom figyelmébe, hogy NORMÁL bőrre ajánlják, centis berepedésekkel és papírszáraz bőrrel nem ígéri, hogy csodát tesz! Este bekenem vele a kezem-könyököm, itt-ott ahol épp érzem, reggelre puha és illatos leszek. Nem ígér többet mint amit teljesít!!!! Ezért a maga nemében igenis ÖT CSILLAG!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

feredith

2013. január 23.

Én most vettem potom 350 Ft-ért, nem vagyok nagy testápoló rajongó egyébként sem, meg talán annyira sosincs kiszáradva a bőröm, így nekem nincs szükségem extra hidratálásra. Igazából a tégelye miatt döntöttem úgy, hogy megveszem, igazán minőségi érzetet kelt ezzel az alumínium tetővel, meg a szürke téli napokon igazán felüdítő a málna illat. Az illata gejl málna, jó édes és tartós is, este kentem be vele magam, de még mindig érzem magamon. Minimálisan hidratál, tényleg olyan mint egy joghurt, állagra és érzetre is. Az összetevői lehetnének szebbek is (dimethicone, paraben), de mivel natúrságot nem ígér, nem is várom el. Mindent egybevetve ennyi pénzért, ilyen csomagolásban, ilyen hatással és összetevőkkel 4-est ér, de mivel ma jó kedvem van, 5-öst kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

jakee84

2012. december 22.

Nyáron használtam, isteni illata van és kellemes az állaga. Kicsit lassabban szívódik be, de nyáron ezt simán elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

missrenny

2012. november 14.

349 Ft-ot simán megért,az illata és az állaga gyümölcsjoghurtra emlékeztet :) hamar beszívódik nincs vele semmi gond :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

ancsababa1982

2012. augusztus 1.

Alap a fürdőszobámban..:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Alap a fürdőszobámban..:)

blanche-neige

2012. július 19.

Nagyon erős és finom illata van. Nagyon tartós, ha estefelé bekenem magam vele reggel is érzem, és a pizsamám is átveszi az illatot. Jól hidratál. Viszont ezért a pénzért egy kicsit tovább is tarthatna ( bár lehet hogy a magasságom miatt nekem túl nagy felületet kell bekennem :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

liele

2012. július 11.

Használgatom már egy ideje, de vegyesek az érzéseim. Azt sejtettem, hogy nem hab állagú, mert az már kívülről is látszik. Szerintem olyan mint egy joghurt. Nagyon könnyű kis nyári testápoló ez, jó vizes bázisú. Könnyen felszívódik, illatra meg mint egy málnás olvadós rágó, ami nagyon tartós. Ez vele a legnagyobb problémám, mert mikor először használtam el voltam ájulva, hogy de jó illatú de mikor már többször zavart. Émelyítő magamon, áll a polcon néha kinyitom szagolgatni, mert tégelyből tetszik, adok neki majd egy esélyt ha hűvösebb lesz kicsivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.