Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

A mandulaolajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja a bőrt.

lilly77

2012. július 2.

A tégelyben Inkább pudingos az állaga, de amikor kenem magam vele, akkor tényleg olyan habszerű lesz, jó érzés felkenni a testre, és az illata is egész jól megmarad, körbelengi a szobát. Nekem nincs száraz bőröm, nyári testápolónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Málna

2012. június 28.

vonakodva vettem meg, hogy milyen lesz a minősége. pozitívan csalódtam. a legjobban az illatát szeretem, ami nagyon tartós, az állaga pont nyárra való, de nekem pluszban a színe is tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Pancsi

2012. június 22.

Igazi nyári testápoló, nagyon szeretem! Könnyű, fincsi illatú, jól eldolgozható, nem ragad, nem zárja el a bőrömet. Megfelelően hidratál, bár nekem nyáron egyébként sem nagyon száraz a bőröm. Szerintem tuti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

bogirepcsin

2012. június 6.

isteni illata van, és nagyon jól hidratál. én sem értem hogy miért "hab állagú" de amíg jól végzi a dolgát és nagyon kedvező áron, addig nem is nagyon érdekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

médea

2012. május 25.

Nagyon megörültem, hogy van hab állagú krém. Már régóta szerettem volna ilyet, el is mentem megvenni.
Nos, nem értem, hogy lehet ezt habnak nevezni? Ez a testápoló, egy kissé folyékony krém, olyan mint egy joghurt. Egyébként semmi bajom vele, csak éppen nem az aminek nevezik, úgyhogy kicsit csalódott vagyok. Az illata intenzív, az állaga kellemes, de nem egy nagy szám. Ha az igazságot írják le biztos, hogy nem vettem volna meg. Csak emiatt tettem kivételt, mert egyébként natúr testápolókat használok.

Átjavítom a véleményemet. Először nagy csalódás volt az állaga miatt, de az én bőrömet nagyon jól hidratálja. Nagyon selymes, puha lett tőle. Sok természetes összetevő is van benne pl. mandulaolaj, ami szerintem az egyik legjobb, és itt is nagyon jól működik. Az illata lágy nem túl erős szerencsére, és szerintem elég természetes is, biztos szintetikus, de azért jól eltalálták. A krém szerintem megérdemel 5 csillagot, mert nagyon hatékony, úgyhogy átjavítom a korábbi 4-ről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 25.

fatime

2012. május 10.

Az illata és az állaga is olyan mint a joghurt, ezen nem is lepődtem meg mert olvastam a véleményeket. Gyorsan beszívódik, kellemes illata van. Eddig tetszik, nekem ez a hidratálás pont elég mert nem annyira száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

trix

2012. május 8.

Annyira tetszetős maga a krém,hogy szinte megkóstolnám.Inkább pudinghoz tudnám hasonlítani az állagát,mint habhoz.Nagyon fincsi illata van,de azért kissé műmálnás.Könnyű krém,gyorsan beszívja a bőröm.Tavaszi,nyári ápolásra elég,de szerintem hidegebb időben kevés a szárazabb bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 8.

Eperfa

2012. május 7.

Én is azt vártam hogy ennél habosabb lesz :D
Mert hát azért ez tényleg inkább joghurt állag, mint hab.
De az illata mindent felejtet :D
Viszont semmit nem hidratál ... :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 7.

Én is azt vártam hogy ennél habosabb lesz :D
Mert hát azért ez tényleg inkább joghurt állag, mint hab.
De az illata mindent felejtet :D
Viszont semmit nem hidratál ... :\

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.