Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kókusz és vaníliaillattal.

Chi-Annie

2014. június 6.

Ha csupán testápolónak tekintitek megértem, hogy rossz kritika illeti az árát, de ez egy sokoldalúan felhasználható, multifunkcionális termék, próbáljatok meg rá így tekinteni.
A testápoló funkció mellett néha teszek a hajvégekre is belőle, sőt, körömágy ápolónak is tökéletes.Emellett bátran belecsepegtethető arckrémeinkbe és hajápolóinkba, különböző pakolásokba ha nem telik éppen argánolajra... vegytiszta, ártani nem ártunk vele! Bár furcsa lehet a gondolat, hogy hajápolásra is használjuk, ha belegondolunk csupa olajat tartalmaz. Ez az olaj egy aranybánya testünk minden részére !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

stewie.griffin0503

2014. május 3.

Egyszerűen imádom ezt a termeket! Az illata miatt vettem meg. Sokszor járom a drogeriakat, es aki szereti a kakaó, vanília es hasonló illatokat imádni fogja! Óvatosan kell bánni a mennyiséggel, különben nehezen szivodik fel. Főleg a frissen gyantazott karomon/labamon használom, mintha folyekony luxus borítaná a testem! Nem mellékesen a párom is teljesen odáig van tőle, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

kvitta.girl

2014. április 25.

Megértem hogy nincs sok vélemény,bár kicsit többre számítottam de aki nem mer nem nyer :) Én mertem,nem féltem az olajtól mert pont ilyet kerestem így jobb időre mert már untam a krémes testápolókat,és milyen jól tettem a váltást.. Ez az illat a leg-legimádnivalóbb benne, tartósabb mint egy parfüm,pl hálóingen 3 napig éreztem az illatot,az ágynemüm is átveszi amit egyáltalán nem bánok mert isteni süti illata van,tényleg egyszer kókuszt érzem egyszer a vaniliát, páromat is levettem a lábáról ezzel az illatfelhővel :)
És nem kell félni hogy olaj,meg hogy kevés van benne 899 ft-ért,mert nagyoon sokáig elég. Már mikor megláttam a kupakját tudtam ha nem vigyázok sok jön,tényleg egy mogyorónyi adag a tenyérbe elég az egész vádlira pl,és hamar beissza ettől féltem én is hogy csillogni fogok mint egy fotóalany egész este,de ugyanolyan gyorsan beissza a bőr mint a krémet, és nagyon jól táplál!
Tehát vegyétek nyugodtan,nyári napsütésbe amúgy is kötelezőő ez a kókuszos illat, én nagyon örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

DFI

2013. november 3.

Csodálkozom, hogy ez még nincs feltöltve. Nagyon finom illata van, tényleg kókusz és vanília. Gyorsan beszívódik, jó érzés használni, szépen puhítja a bőrt. Az illatát elég sokáig érzem magamon. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 3.

Mossyka

2013. március 16.

Az illata fantasztikus! DE soha nem szívódik be belőle egy molekula sem. :( Majd egy nagyon ráérős napomon amikor nem kenek vele össze semmit ismét kipróbálom hátha...Az adag valóban picike főleg, hogy szinte lehetetlen belőle úgy kiönteni, hogy ne folyjon végig az üvegen. Eddig 3 csillag még kap egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate