Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

olizbo

2019. március 25.

Minimálisan szárítja a bőröm,de ettől eltekintve teljesen meg vagyok vele elégedve.megfelelően tisztít,és a T zónám sem fényesedig annyira,mint ezelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

miele

2019. február 13.

Megvettem kíváncsiságból, nem igazán tudok mit írni róla. Nem tett semmi rosszat, de semmi jót sem. Elhasználtam, de nem fogom újra keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Ramada86

2019. február 3.

Nem szeretem.
Alig várom, hogy elfogyjon.
Taknyos állaga miatt alig lehet levakarni az arcról és nem érzem a tisztító hatását se

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Nem szeretem.
Alig várom, hogy elfogyjon.

Majida

2019. február 2.

Nekem tökéletes szemcsés eltávolítja az elhalt hámsejteket puhább az arcom és tisztít is rendesen 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Bkini

2018. december 26.

Nem sok Balea arcápolási terméket szeretek, ez az arctisztító az "elmegy" kategória. Nem fogom újravenni, de nem is dobtam ki az első néhány használat után. Enyhén csíp, közepesen jól tisztít (kíváncsiságból használat után egy arclemosó vizes vattával áttörölve a bőröm még jött le róla szennyeződés), de az illata friss, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

eilthyr

2018. november 25.

tesómtól kaptam egyet - jól tisztít, friss érzetet ad reggelente és egy kicsit hámlaszt is, szeretem a szemcsés dolgokat. nem túl erős, de kb. két-háromnaponta használat mellett nekem teljesen megfelelő. talán annyi "hibája" van, hogy a kocsonyás zselés állaga miatt nem mindig sikerül zökkenőmentesen lemosni, főleg hajvonal mentén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Ennie86

2018. július 11.

A termékcsalád összes tagja megvan. Ő is jól teljesít nálam. :) Enyhe kocsonyás állaga van. Jól tisztít és az illata is tetszik. :) Nálam megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

irisz_pataki

2018. június 26.

Én évekig használtam, és azt kell hogy mondjam, hogy nagy valószínűséggel ettől lett elszarusodott az arcbőröm... Kozmetikus oktatóval fejtettük meg a képet... De amúgy az INCI-t elolvasva nem is csodálom... Van egy pár irritáló hatású összetevője... Igazából tisztít... De amit egy pattanásos bőrrel kellene tennie, ahhoz ez kevés, gyengéd tisztításhoz sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Sielu89

2018. április 28.

Nekem eddig tetszik. Frissítő illatú, jól tisztít, enyhe hámlasztó hatás (én amúgy sem szeretem az erős radírokat). A T-vonalon túl nekem vannak száraz részek a bőrömön, de nem vettem észre, hogy szárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Szila20

2018. március 10.

Én teljesen meg voltam elégedve vele! Szuper termék, nagyon jó áron. Kellemes a használata, nincs baj az illatával, természetesen irritációt sem okoz, úgyhogy nálam abszolút 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate