Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Zerneboch

2017. november 30.

Egyik legjobb arclemosó gél, amivel eddig találkoztam. Fürdés közben szoktam használni esténként, könnyen lemosható, tisztít, főleg a zsírt szedi le, a miteszerekre tonikot használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

princess08

2017. november 26.

sokáig tartott és az utolsó cseppig kijött a tubusból. :) jól tisztít, nagyon friss érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Tatinta

2017. november 13.

Sokáig ezt használtam, mivel problémás a bőröm. Előtte a Vichy normadermjét használtam, de amikor annak hirtelen csillagászati lett az ára, azt mondtam, hogy jó, ezt befejeztem. Jól tisztít, isteni az illata, a szemcsék aránya is jó. "Sajnos" a bőröm elkezdett öregedni, és már vízhiányos száraz kategóriába ment át, így váltanom kellett, de termékcsaládon belül maradtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Shauna

2017. szeptember 30.

Amíg kétlaki életet éltem, addig barátomnál ezt használtam vészmegoldásként, mert nem akartam mindig hurcolni magammal egy egész kozmetikai boltot.
Egy olcsó, de viszonylag elfogadható minőségű arclemosót kerestem és ez tulajdonképpen a célnak megfelelt.
Nem tett csodát, a bőröm sem szerette kifejezetten. Az állaga nagyon furcsa, de a sminket leszedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

eperturmix

2017. szeptember 7.

Az illatával,állagával nincs problémám,bár a kis göröngyöknek értelmét nem látom,radírozónak nem lehet csúfolni.Az arcomat kellően megtisztítja,bár lemattít,ha kicsit szárít is,nem húzódik utána annyira a bőröm.Azonban pattanások és ronda nagy mitesszerek jöttek ki az államon...és ez valószínű miatta van.Továbbra is használtam,több nem jött elő,de akkor is rá gyanakszom.Elhasználom,de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

brigitta0915

2017. július 13.

Szépen tisztít,teszi a dolgát,én nagyon szeretem és többször újravettem már.
Kicsit szárít de egy jó hidratálóval ez nem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Szépen tisztít,teszi a dolgát,én nagyon szeretem és többször újravettem már.
Kicsit szárít de egy jó hidratálóval ez nem probléma.

nona1975

2017. július 1.

Sajnos nem vált be, nem csinált semmit a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Sajnos nem vált be, nem csinált semmit a bőrömmel.

orsi0210

2017. június 21.

Habár érződik benne az alkohol, de mégis olyan kellemes, tisztító illata van. Gyengéden radírozza a bőrt, teszi a dolgát, összességében egy olyan átlagos terméknek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Ayase

2017. április 19.

Tini koromban nagyon szerettem a friss, citrusos illata miatt. Jól habzott, megfelelően tisztított, bár az akkori pattanásaimon és a zsírosodáson nem segített. Olcsó, az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Edina1015

2017. március 16.

Sminkeltávolításra vettem, de csődöt mondott. Próbáltam erős sminket, és csak szempillafestéket eltávolítani vele, de nem jártam sikerrel. Hozzáteszem, nem vízálló sminkkel kell megküzdenie. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate