Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

petralotti

2016. december 25.

Hirtelen választott termék volt. Van jobb tisztító minden értelemben. Kedvencemmé nem vált, újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 25.

bettina28

2016. december 15.

Nem a legjobb összetevő listás, nem voltam elájulva az illatától sem. Szerintem van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

t.eszter004

2016. november 3.

Remek arctisztító, az illata nagyon kellemes, de az alkohol miatt kicsit szárít, ezért inkább csak a késő tavaszi-nyári-kora őszi időszakban használom. Általában váltás elején kicsit kipattogok de egy idő után megszokja a bőröm és eltűnnek + nem nagyon jönnek elő újak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

szandiinagy

2016. október 8.

Alapvetően száraz bőröm van Tvonalon, viszont ugyan ott tágak a pórusaim, erre vettem. Elektromos arctisztítóhoz használom, semmi extrát nem tapasztalok, szépen tisztít, nem zsírosít, picikét szárít de utána mindig használok hidratáló krémet. Átlagos arctisztító, bár szerintem lehetne olcsóbb, 800forintért vettem néhány hete, 600forintért jobban megérné, ahogy látom alapból ennyibe kerül...

Update: Egy idő után feltűnt, hogy pattanásosabb a bőröm, ha használom, szóval azóta hozzá se nyúltam inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

TimiRajna

2016. szeptember 23.

A kozmetikusom ajánlotta, és nagyon szeretem. Úgy érzem, hogy kordában tudja tartani a zsírosságot, és jó sminklemosáshoz is. A bőrproblémáimon nem érzem, hogy nagyon segítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Reese

2016. szeptember 17.

Nem volt rossz, de jó se. Nyárra elment. Egyébként szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Nem volt rossz, de jó se. Nyárra elment. Egyébként szárít.

Cannes

2016. szeptember 5.

hosszú évek óta használom nagyon jó kis termék és az ára is nagyon jó alaposan tísztítt finoman szemcsés ne durva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

mara18

2016. június 17.

Csodát nem művel, ez egy átlagos lemosó. A dolgát jól végzi, szépen tisztít és frissít, kellemes illata van és szeretem benne a kis szemcséket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

natasa

2016. május 21.

Nekem kellemes csalódás, mert nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz. Valamelyik kencével (próba kiszerelések) meggyötörtem a bőrömet, kis piros csúnyaságok jöttek ki rajta. Megvettem ezt a lemosót, mert egész jók az összetevői. Gondoltam, hátha nem nehezíti el a bőröm, de rendesen kitisztít. Így is lett. Alaposan és kíméletesen tisztít. Nem hagy semmi olajos utóérzetet, és nem is szárítja szét a bőrt.
Nagyon kicsit radíroz is, hiszen kis gyöngyszerű darabok is vannak benne. De nem karcol, nem durva. Könnyen, gyorsan lehet lemosni, látványosan frissít és tisztít. Ennél többet nem is lehet elvárni egy arclemosó géltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 21.

zsofia93

2016. január 31.

Átlagos arclemosó, jól tisztít, jó az illata, én szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 31.

Átlagos arclemosó, jól tisztít, jó az illata, én szeretem :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate