Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Carnageous

2016. január 11.

Szeritnem nagyon jó :) Kellemes az illata és a kis szemcsék kellemesen radíroznak. Nekem segített a bőrömön is, elég zsíros az arcom és sokat javult ennek köszönhetően. Most más termékekkel kísérletezem, de szerintem még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

CeCeDrake

2015. december 11.

Azért vettem meg, amit ígér, hogy majd jól tisztít. Végzi is a dolgát. Vissza szoktam térni ehhez, mert szeretem az illatát. Átlagos lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

alcyone

2015. október 14.

Egy átlagos arclemosó, semmi extra. Viszont az illatát nagyon szeretem és szuper, hogy kevés is elég belőle egyszerre, így nagyon sokáig kitart, úgy, hogy reggel-este is használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

lysza1985

2015. szeptember 17.

Többször vettem már meg, a tonikját is. Egy átlagos, kellemes gyümölcsös arclemosó, jó áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Már többször újravettem. Friss, gyümölcsös az illata, jól tisztított és kordában tartotta a bőröm zsírosságát. Csodát nem művelt, de ezt nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

mellcsiii

2015. szeptember 6.

Nagyon szépen tisztít és reggel felébreszt a friss gyümölcsös illatával :) Egy tubussal már elhasználtam, viszonylag sokáig tartott mindennapos használat mellet is. A zsíros bőrömön is segítgetett, de nem művelt vele csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Timi18

2015. augusztus 27.

Egy ideig használtam, de nem segített túl sokat. Első pár órába tényleg jó lett az arcbőröm de azután újra bezsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

NekoGirl

2015. május 17.

Semmi extra, a sminket valoban lemossa, egy kicsit mintha a patikon is segitene, de mast nem igazan tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Roseblood

2015. április 21.

Nagyon elégedett vagyok vele, eddig ez a legjobb arclemosó, amit használtam, pedig rengeteget kipróbáltam már.
Az állaga géles, számomra pont megfelelő. Jól habzik, jól tisztít, imádom benne ezeket a kis szemcséket is, az illata is jó. És ráadásul igaz, amit írnak, tényleg friss érzést hagy maga után.
Kissé redukálta a pattanásaim számát, illetve simább a bőröm, a mitesszereimre eddig nem volt hatással.
A második flakonnal használom el, és biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni.
Azt azért nem mondom, hogy egyáltalán nem szárít, mert nem lenne igaz, de sokkal kevésbé, mint egy tonik. Elég jól helyre tudja pakolni még az én nagyon brutál arcbőrömet is, amikor pedig úgy érzem, hogy kicsit szárazabb tőle a bőröm, akkor vizes ujjal felkenek egy kis hidratálót, és probléma megoldva.

Update:
A kezembe akadt nemrég a DM-ben, és szagmintát véve felháborodva tapasztaltam, hogy sokkal undorítóbb lett. Nem tudom, lehet, hogy változtattak rajta valamit, vagy eddig nem figyeltem oda ennyire, de brutálisan kiérződik a második helyen lévő alkohol szaga. Olyan, mintha citromos mosogatószert kevertek volna össze vodkával. Ráadásul ugye érzékeny, pattis bőrre még alkohol denat-ot önteni... mint olajat a tűzre. :/
Nem vonok le csillagot, de biztos, hogy nem fogom újravenni... inkább megvettem helyette a 3 az 1-ben arcradírját, mert egyébként az is a jól bevált termékek közé tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Update:

Manu78

2015. április 12.

A DM-ben láttam meg ezt a terméket és úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Az ára nagyon kedvező. Az állaga zselés, sok kis apró szemcsével, a színe zöldes. Első használat után azt kell, hogy mondjam, ilyen borzalmas élményben még sosem volt részem! :D Egyszerűen nem tudom elfogadni a szagát! Hihetetlenül büdös számomra, olyan, mintha a Jar mosogatószerrel mosnék arcot!!!! Rettenetes! Próbáltam megszokni, még este el is menne a dolog, de reggel elrontja a napomat! :D A bőrömre sem gyakorolt különösebb hatást, még csak mattabb sem lett tőle, radírozó hatását nem tapasztaltam. Nem is értem, hogy lehet ilyen szagú arctisztítót egyáltalán forgalomba hozni!! Nálam a kukában fog landolni, ez biztos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate