Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Nikita0828

2015. április 1.

update:
2015. ápr. 1: Tegnap fogyott el, felváltva használtam mosdókenőccsel és Anew Vitale arctisztítóval.
Tetszettek a kis szemcsék benne, néha a zselés állaga miatt lecsusszant az ujjaimról, az illatát nagyon szerettem.
Összességében megérdemel egy 4 csillagot, mert ár-érték arányban megfelelő, de azért nem csodakrém. Nem vettem észre, hogy szárított volna :)

2014. okt. 19 :Most vettem meg, nagyon tetszik az állaga (gél állagú) és fincsi citrusos illata van, szépen letisztította a bőröm :)
Eddig bevált, aztán majd látjuk. Akciósan, 599 Ft-ért jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

update:

Eddig bevált, aztán majd látjuk. Akciósan, 599 Ft-ért jutottam hozzá.

Mira8

2015. január 16.

Teljesen átlagos arclemosó,mosogatószer illattal..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Teljesen átlagos arclemosó,mosogatószer illattal..

csibe0704

2014. december 16.

Tisztàbnak èrzem tőle az arcom, de semmi extra.Zavar benne, hogy csìpi a szemem amikor lemosom az arcomròl. A mèly pòlusokat ez sem tisztìtotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Ophelia

2014. december 12.

SOS-be kellett vennem valamit, és a jól bevált szalicilsavas-cinkes lemosó helye természetesen üres volt a polcon, megvettem ezt. Még csak néhány napja használom, de különösebben nem vagyok elájulva. Nem okozott ugyan semmiféle problémát, viszont a sminket nem szedi le rendesen még a szemcsék ellenére sem, mikor tonikkal áttörölném az arcom, nem épp fehér a vattakorong. Az illatát sem szeretem, totál mosogatószeres. Ami pozitívum benne az az, hogy valóban frissebbnek érzem tőle a bőrömet, és egész puhának is. Egyelőre nem győzött meg, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Mackólány

2014. december 7.

A legjobb!! És pénztárca barát is! Eddig kipróbáltam rengeteg arctisztítót, mind ugyan olyan volt, a homlokomon sok kicsi apró pattanás volt, már borzasztóan idegesített, kipróbáltam a "csodaszereket" de semmi... vásárolgatva a DM-ben, gondoltam kipróbálom, azóta már kb. az 5. tubust használtam el, de ilyen szépen még semmi nem tisztította le az arcom, a pattanásaim eltűntek 2 hónap alatt... és ez már jó ideje igy is van, a krémjét használom néha utána mikor már érzem hogy kezd száradni a bőröm, főleg igy a hidegbe, nyáron kevésbé használtam, de nekem bevált, a sok drága termék, vichy, bioderma semmit nem ért nekem... én örülök hogy rátaláltam, 10 pontot is adnék, de nagyon ÖTÖS a termék <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Lujzimadar

2014. december 2.

Egy kis ideig használtam ezt az arclemosót, aztán áttértem inkább arra a 3 az 1-benre, mivel az a másik ugyanazért az árért mos, radíroz, maszk is! Nem csinált csodákat, de "tűzoltó" tisztítónak jó! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Ella

2014. október 3.

Komolyan meglepett ez a termék, de annyira, hogy ma újravásároltam. Kellemes, sőt, kifejezetten szuper illata van, radíroz is, de nem sérti fel a bőrömet, jól tisztít, kevésbé zsíros a bőröm, sőt, picit feszül is, de nem durván és csak rövid ideig, tehát nem szárítja ki a bőrt, csak a felesleges faggyútól szabadítja meg. Jelenleg ez a kedvenc drogériás arclemosóm. Ja, és nincs 1000 Ft se!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Évekig jóval drágább termékeket használtam a napi arctisztításhoz, de nem érzek sok különbséget. Ugyanolyan jól tisztít, kellemes az illata, üde érzetet hagy maga után. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate