Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2021. február 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat

Intenzíven tisztítja és nyugtatja a bőrt:a holt-tengeri iszapot, ásványi anyagokat, cinket, algakivonatot tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, rendszeres használatával megelőzi a pattanások és mitesszerek kialakulását. Sárgabarackmagból és bambuszból származó peeling szemcséi gyengéden tisztítják meg a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri iszap és a kaolin felszívja a felesleges faggyút. Panthenol és kamillakivonat összetevője bőrnyugtató hatású. Az eredmény: letisztult, ápolt és selymesen puha arcbőr.

Bius1021

2020. június 17.

Picit csíp de nekem ez tetszik! Nagyon olcsó nagyon jó! 1 tasakot kétszer is használok! Halványította a pattanásokat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

sophialeslie

2020. június 11.

Kedvenc maszkom! Olcsó és hatásos, egy tasak 2 alakomra bőven elég. Igen, sajnos nehéz lemosni, de a bőröm utána nagyon puha, szóval megéri a macerát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

gerbera12

2020. június 4.

eddig ez az egyetlen ilyen balea arcmaszk amire azt mondom, hogy ez tényleg egy maszk
puha lesz a bőr utána, nem okoz irritációt .. illatmentesnek olvastam itt de amúgy szerintem van egy pici illata ami nekem tetszik.
egyetlen egy hátránya, hogy nagyon nehéz lemosni :D de emiatt nem vonok le pontot mert ez legalább ér valamit.
valószínű újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

valószínű újravevős lesz.

abicicaaa

2020. május 27.

Ar-ertek aranyban tobbet nem is kivanhatna az ember. Nagyon erzekeny borom van, egy picit csipi is ez a maszk amig szarad, de lemosas utan semmilyen irritacio nem jelentkezik. Puha, tiszta lesz utana a bor, es mintha nyugtatna is. Kezdodo pattanast (nem hormonalis) masnap reggelre szinte eltuntette, a pirossag 90%-a eltunt.
Nagyon orulok az uj, illatmentes osszetetelnek. Amig gyartjak, venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Nagyon orulok az uj, illatmentes osszetetelnek. Amig gyartjak, venni fogom.

rekaaamolnar

2020. május 25.

Nagyon puhává teszi a bőrt, szeretem ezt a maszkot.🤍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Nagyon puhává teszi a bőrt, szeretem ezt a maszkot.🤍

Esztii78

2020. április 21.

Imádtam, barátnőmmel rengeteget használtuk és nagyon jó az illata, mikor megszárad viszket a bőr tőle, így érezni milyen jó a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Szilviams0118

2020. április 21.

felszívja a felesleges faggyút, kisimítja a bőrt, kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon a pattanásokkal kezd-e valamit. eddig meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

rebbka

2020. február 13.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, tényleg nagyon jó iszapos, így nagyon jól felszívja a fölösleges faggyút, mégsem szárítja ki a bőröm. Jók ezek a baleás pakolások, lehet velük kísértezegetni, ha rájön az emberre a kísérletező roham. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Fancsikacsika

2020. február 5.

Régebben rendszeresen vettem, mert nagyon nagyon szerettem. Aztán azt láttam, hogy nem való ez semmire. Így már egy jó ideje nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

virumiru

2020. január 3.

érdekes, azt hittem hogy teljesen haszontalan lesz, de lemosás után (ami elég nehézkes procedúra) egészen picinek tűntek a pórusaim, egy időre:DD de az egységes arcszín és kisimultság még másnap is látszódott, nekem tetszett:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0