Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2021. február 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat

Intenzíven tisztítja és nyugtatja a bőrt:a holt-tengeri iszapot, ásványi anyagokat, cinket, algakivonatot tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, rendszeres használatával megelőzi a pattanások és mitesszerek kialakulását. Sárgabarackmagból és bambuszból származó peeling szemcséi gyengéden tisztítják meg a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri iszap és a kaolin felszívja a felesleges faggyút. Panthenol és kamillakivonat összetevője bőrnyugtató hatású. Az eredmény: letisztult, ápolt és selymesen puha arcbőr.

mSzandika

2019. szeptember 25.

Tetszett, tetszett, lehet néha fogok belőle venni. Mert jól mattított, szép volt utána a bőr. Viszont! Nagyon csípett, nekem az agyag mikor megkötött az kicsit elviselhetetlen volt, mert húzódott a bőröm. Természetesen lemostam, majd hidratáltam , szerintem ez elengedhetetlen egy ilyen szárító maszk után. Azért kiváncsi lennék a koreai maszkokra hogy azok milyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

RCC

2019. augusztus 30.

A régi változatot használtam egy időben, szerettem azt is, de inkább tubusos maszkokat kezdtem használni. Hirtelen felindulásból vettem ezt meg, azt hittem csak a csomagolás más, de itthon amikor bontottam volna ki érződött, hogy másabb az állaga. Sokkal inkább agyagszerű, könnyebb felkenni mint a régi verziót, nem csíp annyira és nem is húzódik úgy tőle a bőröm. Jól tisztít, puhítja a bőrt, sajnálom hogy nem árulják tubusos verzióban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Szandika12

2019. augusztus 5.

Tetszett, szépen lemattította a bőrt, nagyon jól tisztított, szép egységes lett a bőr, üde. Először azt hittem kicsit szárít, de pár órával utána már nem éreztem :). A pattanásos bőrnek jót tett :) Volt rajtam egy-kettő. Egy kicsit zavart 2 dolog:
1. Csípett felkenéskor ezért csak 10 percig tudtam fent hagyni.
2. Mikor megkötött nagyon húzódott a bőröm. Bár elég kellemetlen volt használat közben, de abszolút pozitív volt a hatása újra fogom venni, de csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

1. Csípett felkenéskor ezért csak 10 percig tudtam fent hagyni.

Rita05

2019. augusztus 1.

Kellemes, puha, matt lett töle az arcom, nagyon kicsit csípett de nem kellemetlen, csak az orrom tövében ahol szárazabb a bőröm. Összeségében egy jó kis maszk, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

ramy1014

2019. július 10.

Egyik kedvenc maszkom.Minimálisan “csíp” (bár ezt az eddig több tisztító maszknál is tapasztaltam).Használata után puha, matt bőrt kapunk, talán egy picit szárít is, ami számomra nem negatívum.Az állaga “kis darabkás”, olyan mint egy bőrradír, száradás közben picit összehúzza a bőrt, de nem vészes.Pattanásos, zsíros bőrre kifejezetten ajánlom.Amióta használom egy darab új pattanás sem jelent meg az arcomon.A kiszerelésével sincsen problémám, nekem legalább 7-8 használatra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

csill87

2019. június 21.

Szerencsére nem csípett és nem volt kelletlen. Akartam valamit gyorsan, amiben van agyag, és ezt választottam. Ilyenkor nyáron a hőségben kell valami ami mattít, és tisztít alaposabban. Ez tökéletes volt. Persze ha lesz időm utána olvasni, keresek valamit, ami rendes nagy kiszerelésű, mert ez nem környezetbarát és nem gazdaságos. Ettől függetlenül nem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni, mert maga a termék szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

vszilvi94

2019. május 29.

Nagyon szerettem ezt a maszkot, szuper puha volt tőle a bőröm. Kicsit csípett, de nem volt kellemetlen. Ami miatt másra váltottam, az a kiszerelése, ebben a formában szerintem nem gazdaságos. Ha lenne tubusos változata, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Bettiikeee

2019. május 28.

Puha a borom tole, leszaritja a pattanasokat, a pattanas nyomokat halvanyitja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Puha a borom tole, leszaritja a pattanasokat, a pattanas nyomokat halvanyitja

MiniMaus7

2019. május 28.

Összességében nekem bejött és újra fogom vásárolni. Puha lett tőle a bőröm és felszívta a felesleges fattyút is, de nem szárította az arcomat, meglévő pattanások viszont másnapra szépen leszáradtak. Egyetlen negatívum, hogy az én arcomat is csípte egy kicsit az elején, de ezzel meg tudok békülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nikki1202

2019. május 24.

Nekem nagyon nem vált be. Felkentem és le is kellett mosnom egyből,mert szét égette a bőröm,pedig nincs allergiám,és más terméknél sosem tapasztaltam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0