Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2021. február 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat

Intenzíven tisztítja és nyugtatja a bőrt:a holt-tengeri iszapot, ásványi anyagokat, cinket, algakivonatot tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, rendszeres használatával megelőzi a pattanások és mitesszerek kialakulását. Sárgabarackmagból és bambuszból származó peeling szemcséi gyengéden tisztítják meg a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri iszap és a kaolin felszívja a felesleges faggyút. Panthenol és kamillakivonat összetevője bőrnyugtató hatású. Az eredmény: letisztult, ápolt és selymesen puha arcbőr.

zsofi03

2019. február 20.

Nekem irritálta az arcomat, csípte. Bár lehet direkt ez a hatása. Nekem nem volt kellemes érzés. Többet nem próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

writa

2019. február 13.

Nekem nem nyugtatta a bőröm, bár matt lett tőle a bőröm, de nem lett egységesebb. Nem a legjobb Balea maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Naftalin

2019. február 10.

Ha az előző verzióra öt csillagot adtam, mint kedvenc, akkor neki kétszer annyi jár :) Tartottam tőle, hogy az újítás ront a minőségen, de szerencsére az ellenkezője történt. A korábbi habos textúra helyett egy tömör, ténylegesen iszapszerű, néhol szemcsés szürke maszkot kapunk, ami pont elég arra, hogy vastagon bekenjük az arcunkat vele és az illata is természetesebb, aminek én személy szerint örülök. Fél-1 órát hagyom fent, először megijedtem, hogy allergiás vagyok rá, mert pár perc után rendesen érezni lehet, ahogyan felpezsdíti a vérkeringést az arcon és szinte lüktet az ember feje :D . Lemosni tényleg kicsit macera, de pirosságot nem okozott nálam a kezdeti aggodalmak ellenére. Sokkal puhább a bőröm, ha használom és lenyugtatja a gyulladásokat, 2-3 napig érezni ezt a hatást. Nekem ő ténylegesen csodaszer, ennyi pénzért meg pláne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

macooka

2019. január 30.

Újra a boltok polcain, de kicsit más összetevőkkel. Az előzőhöz nem volt szerencsém, de ez 5 percig úgy csípte az arcom, mintha lángokban állt volna a fejem. 5 perc után viszont érdekesen hűsített, úgyhogy rögtön ambivalens érzések kavarogtak bennem. Lemosni egy rémálom volt, 10 percig sikáltam a fejem meleg vízzel. Utána meg is ijedtem, mert lehetett látni a különbséget, rákvörös volt a fejem, ahol a maszk fel volt téve, ahol nem, ott pedig hófehér volt a bőröm. Abszolút nem érzékeny az arcbőröm, de ez még nekem is sok volt. Az tény, hogy szépen lemattított és nagyon puha lett az arcom, de nem tudom megéri-e a szenvedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

javi

2019. január 30.

Örültem amikor végre újra megláttam a drogériában. Az előző változatát nagyon szerettem, sokszor újravettem már. Nagy különbséget nem érzek eközött és a régi között, talán a szemcsék kisebbek ebben (? nem vagyok benne biztos), de a bőröm ezután is puha és friss, tiszta lesz. Kicsit nehéz lemosni.
A csomagolása maradhatott volna az a szép hullámos, de ez a legkevesebb. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

A csomagolása maradhatott volna az a szép hullámos, de ez a legkevesebb. 😄

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0