Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Kati04

2013. május 25.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Egy tégelybe szoktam átönteni, így a csomagolással nincs problémám. A hatása első használat után is látványos volt. Jól mattít, a pórusokat is összehúzza valamennyire, és a pattanásokon is segít, halványabbak lesznek és gyorsabban elmúlnak. Puha bőrt eredményez, de picit szárít, így száraz bőrre nem biztos, hogy jó választás. Mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

adrienn.spaitsne

2013. május 18.

Kellemes felkenni, nem irritál, de a 250 Ft/4-szeri használat nem az olcsó kategória. Nekem egy másfajta tubusos arcpakolás kitart fél évig heti kétszeri használat mellett.
Semmi változást nem láttam a bőrömön, nem lettek tisztábbak a pórusok, nem halványított bőrhibát. Lehet, hosszabb távon hoz eredményt, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

vds

2013. május 16.

először féltem, hogy a denaturált szesz majd csípni fog, vagy valami, de semmilyen irritációt nem tapasztaltam. használata után elképesztően puha a bőröm és (bár most több cuccot is használok egyszerre) nem vagyok kirügyezve, a bőröm összképe egyértelműen javult, szóval jó kis cucc ez. pláne, ha az árát nézzük. egyetlen, de nagy hibája a csomagolás, én egy tasak tartalmát két egymást követő napon használtam el, mert féltem, hogy kiszárad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 16.

Rékus0802

2013. május 16.

Nagyon jó! :) Gőzölés és radírozás után szoktam használni, heti 1x, vagy 2x. Utána sokkal szebb a bőröm. És nekem is bőven elég 4 alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

t.flora

2013. május 2.

Imádom! Eddig 2x használtam, tisztább és finoman selymes lett tőle az arcom :) alig várom a következő használatot, utána sokkal könnyebben oszlik el az alapozó, és a végeredmény is sokkal szebb lesz. Az állaga nekem egy az egyben olyan, mint amikor nyáron a leégett hátamra tejfölt kentem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

ágica

2013. április 21.

Hatása egyenlő a semmivel kb. Oké, 4 alkalomra bőven elég és olcsó, nincs kellemetlen szaga és nem is szárít egyáltalán. Sajnos.nekem pórus-bőrhiba-bőrkép ügyben semmi eredménye, így 2 pontot érdemel : egyet az ára miatt, a másikat meg azért, mert nem szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Malachite

2013. április 21.

Lányok, erre is rábeszéltetek :) Első alkalommal nemigen tapasztaltam semmit, és kissé csalódottan úgy voltam vele, ártani nem árt, azért csak elhasználom. Tegnap kentem fel másodszor, és TÉNYLEG összehúzza a pórusokat! Hű! Remélem csak javul a teljesítménye :) Addig is megelőlegezek öt pontot.
UPDATE: Azt vettem észre, hogy kifejezetten vastagon kell felkenni oda, ahol azt akarjuk, hogy összehúzza a pórusokat, és legalább 20-25 percig hagyjuk fent. Ha vékonyan, vagy ennél kevesebb időre hagyom fent, tényleg nem csinál semmi különöset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

szreka

2013. április 16.

A kevesek egyike vagyok, akinél nem vált be sajnos:( az első alkalom után puha volt a bőröm, kisebbek a pórusaim és én hülye rábuzdulva vettem is még 2 csomaggal. A második használat után viszont renegteg piros folt és apró mitesszer jelent meg, ezt ennek tudom be, mert más új terméket nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Izord86

2013. április 10.

Egyik kedvenc maszkom. Szépen tisztít, összehúzza a pórusokat és a bőröm nagyon puha lesz tőle. Nekem is elég négy alkalomra a 2x8 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

scisneros

2013. április 10.

Nagyon szeretem, puha tőle lesz a bőröm és nagyon jól mattít. A tág pórusaimat is szépen összehúzza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone