Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Makkancs

2013. április 8.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, pedig mikor megvettem 250 forintért ebben az egyszerű kis tasakban, akkor nem vártam tőle sokat. Aztán láss csodát :) Úgy tette mattá a T vonalamat, hogy közben bársonyosan puha lett az arcom, és kicsit sem lett irritált. Az orcáimra nekem kellett egy leheletnyi hidratáló utána, de ez az én vegyes bőröm hibája. Összehúzta a pórusokat, és babapofim lett. A gyulladásban lévő pattanásokat is lehúzza kicsit. Amikor kádban ázós estét tartok, gyakran felteszem. 250 Ft-ért négy arcra való adag van benne - én le szoktam ragasztani a tasakot, vagy ha teszek dekoltázsra is, akkor kétszer elég - ennyiért azt hiszem mindenkinek érdemes kipróbálnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

asha

2013. április 7.

Öröm tükörbe nézni a használata után, valóban szebb lesz tőle a bőr, kisimul :) Nekem is 4 használatra elég lesz, és még így is elég vastagon kentem. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Szellő

2013. április 4.

Nekem is bevált. Első használat után látványos volt az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

Nekem is bevált. Első használat után látványos volt az eredmény.

énvagyokaz0

2013. április 2.

Kedvenc maszk. Gyönyörűen tisztítja a pórusokat, és mintha kisebbek is lennének. Ár érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Dorah1

2013. március 30.

Nagyon szeretem
Mióta nem találom egy ideje a Balea Thermo maskot a boltokban, ezt veszem
A Thermo maszk hatása kicsit látványosabb, hiszen felmelegíti az arcot, ez viszont kíméletesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Nagyon szeretem
Mióta nem találom egy ideje a Balea Thermo maskot a boltokban, ezt veszem

Loreee15

2013. március 28.

250 forint nem is pénz érte. Hálistennek ilyen olcsó :D Nagyon szeretem, a miteszereimet halványítja, az arcom rendesen vágyik erre a maszkra. Egyszerű de nagyszerű. :) 5* !!! Használni is könnyű, az illata.. hát nem is illata hanem szaga van, de teljesen elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

kovacsrekaa

2013. március 25.

Már a második zacskóval vásárolom :) A 2x8 ml nekem bőven elég minimum 4 használatra :) Nagyon szeretem, bőröm puha, és ahogy lemosóm utána sokkal szebb :) Mattitja, pórusaim kisebbek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Sindy6

2013. február 15.

Nagyob jo,szeretem, puha matt bőröm lesz toler

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Nagyob jo,szeretem, puha matt bőröm lesz toler

sylvie88

2013. február 9.

Gondoltam veszek 1 arcpakolást (249Ft) volt 2tasakkal megtísztítom az arcom és ráteszem 10-15percre eddig jól"rászárad" vagy beszívodik de nagyon szép puha és bársonyos lesz a bőröm mattítja is! A pórusaim láthatóan kisebbek és nagyon gazdaságos a 2tasak nekem 6alkalomra elég nagyon megéri jó ki termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

devababa

2013. február 8.

Velemenyt kizarolag egy egesz tegely elhasznalasa utan mondok. 38 eves vagyok. Arcomon nincsenek rancok, viszont meglatszik, ha keveset aludtam.

Hasznalat utan kiszaritotta borom es miutan lemostam itt-ott feher porszeru pottyek maratak az arcomon. Nem hiszem, hogy ujra fogok venni vagy hasznalni.Lehet mas tipusu borre valo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone