Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

nyüsszentyű

2013. február 1.

Használat után tényleg tisztább, puhább az arcom, és az orromon lévő mitesszerek is kisebbek lettek. Viszont az orromat nagyon kiszárította, utána muszáj volt hidratáló krémet használnom, mert darabokban hámlott a bőröm. Így, hogy utána jól bekrémezem a problémás részt, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Doma

2013. január 30.

Nekem még egy maszk sem művelt csodát a bőrömmel, szóval ez sem. Az viszont igaz, hogy puha lett a bőröm és a pórusokat is összehúzta, de egyátalán nem szárított. Egyszer-egyszer jó érzés felrakni, de nagyon nagy hatást nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Macilány

2013. január 25.

Talán ideig-óráig egy kicsit megnyugtatja a gyulladt bőröm, és valóban pihe-puha lesz utána, de nem mattít és nem is lesz kevésbé zsíros az arcom, valamint semmilyen látványosabb javulást nem mutat. Valóban sokkal jobb a holt-tengeris, inkább azt vásárolom már csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

lumiukko

2013. január 14.

A Holt-tengerije nekem sokkal jobban bevált, mint ez... Nem vagyok valami pattanásos, olykor előjön 1-2, viszont az utóbbi időben csak ezt használtam, és kijött itt-ott 10 kis pici pattanás! Úgyhogy ennek a számlájára írom, most nem használom egy ideig, és remélem elmúlnak. Mást nem változtattam mostanában arcápolásban, úgyhogy szerintem ő a bűnös! :( A másik, hogy nekem száraz a bőröm, főleg most télen eléggé hámlik, úgyhogy arcradírral elég ritkán kínzom mostanában, mondom inkább hámlasszunk... hát ez jól kiszárít, és legalább annyira hámlik utána a bőröm, mint mielőtt felkentem.
A szaga nem jó, csíp is, de ezért nem vonok le pontot, mivel a Holt-tengerisnél is fenn állnak ezek. De az nekem akkor is többet használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

winnie

2013. január 10.

Vettem egyet kipróbálni, de nekem semmi különös tapasztalatom nem volt vele. Helyette holt-tengeri iszapot használok, na az látványos eredménnyel bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

linda.labik

2012. december 28.

Kipróbáltam, de semmi változást nem tapasztaltam. Sem jobb, sem rosszabb nem lett tőle a bőröm. Azt hiszem, maradok az iszaposnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

markus.fruzsi

2012. december 3.

Én rendszeresen használom ezt a maszkot, nekem nagyon bevált. Használat után lényegesen "jobb" a bőröm. A kiszereléssel nekem is vannak problémáim, nem lehet normálisan kinyomni a tasakból, mindenem tiszta maszk, de az tény, hogy ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

kékáfonya

2012. december 1.

Szerintem jó kis maszk. A kiszerelése a legnagyobb hátránya, ez a nehezen téphető tasak amiből a krémet kipasszírozni is körülményes, nem túl praktikus. Kis tubusban sokkal jobb volna. Az illata sem a legjobb, de nem is büdös, csak olyan alkoholos szagú. A hatása nagyon jó, de kissé szárít. Viszont a zsíros bőrömnek nagyon jót tesz, pihe-puha, bársonyos lesz tőle, de utána a hidratálás kötelező és én előtte radírozni is szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

clau1708

2012. november 27.

amikor felkentem eléggé húzódott a bőröm.. olyan fura érzés volt. az igaz hogy nem lett zsiros utánna a bőröm de teljesen kiszáritotta és az orrom és az állam hámlani kezdett.. csak az egyiket használtam el. a másikkal még teszek egy próbát de szerintem nem fogom ujravenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

ercsa21

2012. november 21.

miután nagyon sokat olvastam itt a dicsérő szavakat ma megvettem és fel is kentem :D
illatta valóban kicsit furi, de nem zavaróan, hiszem alig vettem észre (bár lehet a megfázás miatt van)
az itt előre kiadagolt 1 adag szerintem 2-nek is megfelelt volna, de felkantem egy jó vastag vakolatként. vártam kb 20 percet( volt ahol még nem volt megszáradva de ahol vékonyabb volt már kicsit csipet)
ééés az eredmény: tiszta makulátlan pórusok, báár inkább zsiros a bőrőm de jól kiszáritotta. pattanásom nincs erről nem tudok nyilatkozni.
tuti újra veszem hiszen olcsó és hatásos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

tuti újra veszem hiszen olcsó és hatásos :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone