Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

TijuMK

2012. november 20.

Kipróbáltam, elsőre igazából semmit sem tapasztaltam, elég fura vegyszer szaga van... elkezdett húzódni a bőröm 5 perc után, de azért kivártam a negyed órát. Lemosás után tiszta lett az arcom de a pattanások meg se mozdultak úgyhogy inkább lehintőporoztam az egész arcom, az legalább tuti leszárítja.
Száraz bőrre biztos hogy ez nem a megfelelő választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Száraz bőrre biztos hogy ez nem a megfelelő választás.

Dark4ngel

2012. november 19.

Egyértelműen szerelem :3 300 forint alatti áron 2x 8 ml maszk, amelyen csodát művel az arcbőrrel, bőven hogy megéri. Kapásból kinyomtam egy tégelybe, már 4x használtam heti 1 alkalommal és még mindig rengeteg van benne :D Nem tudom mi lehet a gond, pedig használom - bőségesen kenek mindenhová (olykor a hajamra is jut belőle:D) Az arcom a lemosását követően kellemesen puha és selymes tapintású lett már az első kipróbálásnál. Hosszabb távon elmondhatom már, hogy az én zsíros bőröm sokat javult, alig jelent meg egy-két pattanás amióta ezt használom. Újra fogom venni! :) ♥

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

kata_peternai

2012. november 13.

Szerintem simán csodaszerré lehetne nyilvánítani!! :) Sajnos elég borzalmas arcbőrrel áldott meg a sors, így bajlódok eleget a pórusaimmal. Ez a kis kence viszont olyan szépen megtisztította a bőrömet és összehúzta a "krátereimet", hogy nem győztem csodálkozni! Az ára egy vicc, és tényleg sokáig tart!
Csillagos 5ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Csillagos 5ös!

Dorcii

2012. november 9.

Kipróbáltam, de nem fogom újravenni. Azt hittem, hogy olyan lesz, mint a himalaya arcpakolása, de messze nem olyan jó számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Dii

2012. november 9.

Használat után úgy éreztem, valóban felszívja a felesleges zsírt a bőrről, szebb is lett utána az arcom. Nekem akár 4 alkalomra is elég volt (nem kibontottam a tasakot, hanem kiszúrtam egy tűvel és csak a felét nyomtam ki, majd lecelluxoztam, így nem lett semmi baja). Nem csodaszer, de valamilyen szinten tényleg segít. Sajnálom, hogy nem találták még ki a tubusos változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Xnano

2012. november 6.

Összehúzz a pórusaimat, és csökkenti a zsírosságot, ja és az ára is szuper, szóval nekem megéri az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

reyka013

2012. november 2.

egyszerűen fantasztikus!! azonnal észrevehető a hatása,csökkenti a pirosságot,megtisztítja és hidratálja a bőrt,csökkenti a pattik méretét,és az ára is nagyon jó. kb 250 ft és 2x8 ml van benne,ami nekem 2 alkalomra elég. a szaga nem annyira jó,de megéri.nagyon tudom ajánlani mindenkinek!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Rachel

2012. október 31.

Tegnap volt alkalmam kipróbálni,és nekem is bevált..csillapította a pirosságot,és nekem a pattanásokat is leszárította.Picit szárított,de ez megbocsátható neki..de nagyon puha is lett a bőröm! Remélem továbbra is barátok leszünk.:) Eddig 5!

UI.:nekem is elég belőle kevés(én a maradékot beletettem egy kis tégelybe),szerintem 1 hónapra is elég lesz heti 1 használattal.Remekkk:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Reb

2012. október 23.

A Krémmániától megihletve vettem meg :) és bevált! Először fölkentem, majd lemostam, és csodálkoztam, hogy hová lettek a ráncocskáim? Hialuron van benne :D Elképesztő:) Miteszerrel tényleg nem sokat művel, viszont ha nem lemosod, hanem letörlöd, egész napra hidratál, még másnap sem zsírosodsz olyan nagyon :) Újravettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

lucacica

2012. október 23.

Nekem is nagyon tetszik, zsíros bőrömet annyira szárítja hogy még hidratált maradjon. Használata után használom az alverde iszapos krémjét is. Bevált.
Nekem egy tasak elég 3 használatra is tehát a dupla tasak akár 6 használatra is. Arra gondoltam, hogy legközelebb kipréselem az összeset egy tégelybe és akkor nem fog beszáradni 2 használat közt a zacsiban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone