Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Haborgotejberizs

2012. október 18.

Egy picit valóban szárít, de pont megfelelő mértékig. A pórusokat szépen tisztítja, ár-érték arányban pedig szuper. Csak azt sajnálom, hogy ilyen faramuci a csomagolás és nehezen adagolható. Nekem egy dupla tasak kb. 4 alkalomra elég. Lehetne tubusos vagy tégelyes is belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Lisa Simpson

2012. október 16.

Nagyon szeretem ezt a maszkot, sokkal szebb, egyenletesebb tőle a bőröm, a pórusokat finomítja, és szerintem a pattanásokon is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

skyler26

2012. október 14.

Kellemesen sima lett a bőröm tőle. A pórusokat is összehúzta. Könnyen beszívódó hidratálót használtam utána. Legújabban Biohyarulonsavast. Most ősszel már nem szárítom a bőröm, de nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 14.

Tánya88

2012. október 14.

Furcsa, mert azt vártam, hogy teljesen rászárad az arcomra, ehelyett meglehetősen olajos krémet kaptam. De a végeredmény tényleg nem volt rossz, de a Balea peel off termékeket preferálom inkább :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Rekuuu

2012. október 11.

Lehet, hogy a kevésbé érzékeny bőrű kollegináknál bevált, de az én bőrömön katasztrófa. Túlságosan szárít, utána alig győztem hidratálni, plusz az irritáció miatt apró pöttyök jelentek meg az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

natasha

2012. október 11.

Valóban pórusfinomító hatású, szeretem ezt a terméket,ha nem tudom milyen pakolást vegyek az arcomra,vagy ha elfogy a régi és nincs pénzem újra ezt veszem meg.
Vastagon kenem az arcomra, sokszor az anyag majd lefolyik róla.
Miután lemostam valóban mintha nem is az én bőröm lenne, kicsit sztem világosít is,miteszerrel pattikkal nem sokat tud kezdeni, kicsit a pirosságot eltünteti,a pórusokkal viszont tényleg csodát tesz. Amit nem bírok elviselni az az illata. Allergiás vagyok rá,bekönnyezek tőle,folyik az orrom,alig várom hogy lemossam.:s Gyorssegélynek mindenképpen jó,vagy ha nincs pénzem másra,ezért egy erős 4-est kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Vastagon kenem az arcomra, sokszor az anyag majd lefolyik róla.

Mya

2012. október 11.

Jó pár maszkot kipróbáltam már, de egy ideje megmaradtam ennél a terméknél. Úgy érzem szereti a bőröm, csodát persze nem tesz, de ennyi pénzért ez nem is várható el szegénykétől.:)
Heti egy alkalommal használom, alapos arcradírozás után. Mivel radírozás után láthatóak a pórusok leginkább az orromon, így össze tudom hasonlítani a 2 végeredményt. Én picit tovább hagyom fent, 20 percig biztos, aztán jó alaposan lemosom, majd hidratálom a bőröm. Használata után a pórusok mérete láthatóan csökken, az arcom frissnek, tisztának érzem, valamint nagyon puha lesz tőle a bőröm. Ráadásul nekem nem két, hanem 4 alkalomra elég, tehát egy hónapra 260 ft körüli összeg(pedig nem spórolok vele) szerintem elég korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

kremmania1

2012. október 10.

Sztem jó kis maszk. Egy kicsit tényleg nyugtatja a bőrt, és enyhíti a pirosságot, viszont szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

onecrimsonnight

2012. október 1.

Nagyon szépen összehúzza a pórusokat, szépnek tűnik a bőröm a használata után. Bár nekem néhol utána kell krémezni, mivel az orromnál szárít. Nekem összesen 4 alkalomra elég, szóval nagyon gazdaságos is. Kicsit viszket tőle az arcom, mikor felkenem, de az eredményért kibírható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

mimi49

2012. október 1.

Nagyon elégedett vagyok vele. A tág pórusokat összehúzta (nem az első használat után, de hamar). Még az első csomagnak a felét sem használtam el, mert csak a problémás részekre kenem. Nem csíp, nem viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone