Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

pilluska

2014. október 30.

Eddig kétszer használtam, nekem tetszik, nagyon tiszta lesz utána a bőröm. Én nem csak az arcomra de a nyakamra és mellkasomra is használom és nagyon szép tiszta lett a bőröm. Egy adag 4 alkalomra elég, heti egy használat mellett az ára nagyon baráti! Tutit újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

pumpkinpig

2014. október 29.

Az ára miatt először szkeptikus voltam, de már lassan 2 éve rendszeres használója vagyok! Felvitel után néhány perccel érezhető egy kis bizsergés az arcon, de abszolút kibírható. Amikor eltávolítom, mindig úgy érzem, hogy összehúzta a bőrömet, a kipirosodott pontokat megnyugtatja, a pattanásokat pedig leszárítja. Mindezt úgy, hogy a többi, kevésbé problémás részen nem okoz gondot, nincs hámlás, kiszáradt bőr érzése. Remek készítmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Matilda

2014. október 24.

Tegnap használtam először egyik barátom ajánlására. Így első körben mindenképpen pozitív hatással volt a bőrömre. Puha lett tőle az arcom, a hatalmas pórusaim is láthatóan zsugorodtak tőle. Még ma is látható a bőrömön a hatása. Megéri az árát, 200 Ft és (nekem) 6 vagy akár 8 alkalomra is elég a 2 tasak, csak vékony rétegben viszem fel. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

pannizs

2014. október 23.

Matt, hidratált és ujjászületett lesz a bőröm tőle. Imádom, imádom, imádom és természetesen minden kombinált bőrtipusú nőnek ajánlom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

krixtina13

2014. október 14.

Nagyon tetszik ez a maszk:) puhítja a bőröm, felszívja a felesleges zsírt a bőrömről :) megvagyok vele elégedve! ennyi pénzért biztosan újra veszem:) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

pudinggie

2014. október 12.

Nekem remekül funkcionál, puha és matt lesz tőle az arcom (bár nagyon minimálisan zsírosodó bőröm van, szóval ezzel könnyen elbánik... erősebb zsírosodás esetén nem tudok nyilatkozni, mennyire hatásos). Szeretem használni, kellemes érzés az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

fagas

2014. október 11.

No, hát ettől a maszktól olyan kiütéses lettem, hogy 3-4 napba telt, mire újra "visszakaptam" a bőrömet.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

rebus

2014. október 8.

bevallom nem vártam sokat tőle de egész meggyőző :) én általában 7-8 perc után lemosom, mert érzem hogy már nagyon húzódik a bőröm, de miután lemostam nincs kellemetlen érzésem/pirosság sem. szépen mattítja és puhítja az arcom, ennyi pénzért mindenképp újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

nanne

2014. szeptember 21.

Nekem sajnos nem vált be. Nem lehetek 100%ig biztos benne, mert csak kétszer használtam, de valószínűleg ettől lett pár kedves pattanásom. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

bartostimeaa

2014. szeptember 12.

Nekem nagyon bejött! Szépen mattítja a böröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Nekem nagyon bejött! Szépen mattítja a böröm :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone