Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Mignon89

2014. augusztus 29.

Nagyon finom az állaga, nyugtató hatása vitathatatlan, nem irritál és sima arcbőrt eredményez. De kicsit nehéz volt lemosni, és sajnos nem éreztem igazán a mattító hatását sem. A holt tengeri sokkal jobban bejött, ettől is többet vártam, de még adok neki egy esélyt a másik adaggal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Gwen

2014. augusztus 21.

Már amikor elkezdem felkenni az arcomra, érzem, hogy hogy nyugtatja a bőröm. Könnyű lemosni, miután megszáradt, utána nagyon puhának és tisztának érzem az arcom. Utána sokkal kevésbé zsírosodik vissza a bőröm, még másnap is érzem a hatását. Ha van éppen egy-egy gyulladtabb pattanásom, kifejezetten gyógyír rá, lehúzza a gyulladást, a kivörösödést megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

irislove

2014. augusztus 18.

Ez a legújabb kedvencem. Előtte a holttengerit használtam, de most inkább felváltva a kettőt. Szépen összehúzza a porusaimat, kitisztítja a bőröm és utána puha mint a babáknak. Nagyon problémás bőrre szerintem nem elég, de mindenkinek ajánlom egy könnyed kis tisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Ponyshop

2014. augusztus 9.

Semmi extra azon kívül, hogy legalább az arcom finom puha lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Semmi extra azon kívül, hogy legalább az arcom finom puha lett tőle.

zsofula

2014. július 29.

Én sem érzek semmi hatást, de hát végül is nem ártott. A holttengeri inkább bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Occcsó volt és vettem egyet. Hm. Vártam valami hűsítést/csípést/húzódást vagy akármit, de semmi. Fölkentem és lemostam. Nem érzem tisztábbnak, puhábbnak az arcom. Illata sincs. Egy próbát megért:) 3*, mert olcsó, sokáig elég (nekem) és mert imádom a Baleát attól függetlenül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Annette

2014. július 2.

A vélemények alapján többet vártam tőle, na de ennyi pénzért? Persze nem fogja kiszippantani a mitesszereket és egy komplett kozmetikai kezelést helyettesíteni, de ha nagyon zsírosodik a bőröm vagy kijött pár pattanás azokat rendbe teszi. Kb 3-4 naponta használom, néha csak a t-zónában, meglátszik a bőrömön a törődés, már mattító alapozóra sincs szükségem, elég a normál bőrre való, ez szerintem sokat elmond :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

gombirenn

2014. június 29.

Árához képest nem rossz, használtam már jobbat is, de ez is nagyon jó hatással volt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

fbogi1

2014. június 23.

jó nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

jó nagyon

Ameliox

2014. június 15.

Szeretem. Zsíros bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Szeretem. Zsíros bőrre nagyon jó.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone