Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

annroi

2014. június 13.

Puha, tiszta és friss lett tőle az arcbőröm, de a pórusaimmal nem igazán csinált semmit, pedig ezért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

Csucsu

2014. június 2.

Szeretem, mert szépen összehúzza a pórusokat, puha és tiszta az arc a használata után, viszont nem csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

edibaba

2014. május 27.

Semmi hatást nem tapasztaltam, mintha fel sem raktam volna, az ígéreteiből nálam semmit sem teljesített. Nem tetszik a szokatlan tejfölszerű állaga és az sem, hogy nem szívódik be, nem szárad, így nem tudom, hogy hatott-e vagy sem..maradok a holt tengeri változatnál, az szuper, ezt meg pénzkidobás volt megvenni, még jó, hogy csak 250 Ft-om bánja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

butterfly.6927

2014. május 23.

Különösebb hatása nem volt, viszont pattanásokat kaptam tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Különösebb hatása nem volt, viszont pattanásokat kaptam tőle...

Eszter a panda

2014. május 14.

Semmi extra hatást nem tapasztaltam, Első körben még mintha összehúzta volna a pórusokat, de már ezt sem tapasztalom. Semmi értelme, csak fölösleges macera. Marha nehéz felkenni, mert nagyon folyós, mindig szétmászik az arcomon. Ez a tasakos dolog is rettenetes, mert egy tasak tartalma túl sok egy használathoz, de ugye visszazárni nem lehet. Azért nem egy csillag, mert nekem gondot nem okozott és a lelkemet nyugtatja a cink felirat. De kb. ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Scatty

2014. május 6.

Nem vált be, az én bőröm nagyon kiszárította, amúgy meg olyan semmi extra hatást tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

preka

2014. május 3.

imádom!
először iszonyatosan csípett, amitől kicsit megijedtem, de nagyon szépen megtisztította a bőrömet, szépen leszárította a patikat és a gyulladásokat is lejjebb vitte!
egyszerűen szebb lesz utána a bőr, egészségesebbnek néz ki.
mindig van itthon minimum 1-2 csomaggal vészhelyzet esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

imádom!
egyszerűen szebb lesz utána a bőr, egészségesebbnek néz ki.
mindig van itthon minimum 1-2 csomaggal vészhelyzet esetére.

Vicus

2014. május 1.

Nekem olyan semmi extra hatása nem volt. Talán kicsit tisztított, kicsit szárított, de ennyi. A tasakos megoldást nem igazán kedvelem, mert bajlódni kell vele, meg amúgyis drágább így, mintha nagy mennyiséget vennék tubusban. De aki csak kipróbálni szeretné, annak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

kate26

2014. április 23.

Sajna nekem nem vált be.Nagyon kiszárította a bőrömet,hetekig foltokban száraz és piros volt.
A háziorvosom azt mondta a cink nagyon szárít.Írt rá gyógyszertári mosakodókrémet,most szigorúan csak azzal tisztítom az arcomat és éjszakára rákenem a problémás részekre,szerencsére 1-2 nap után éreztem a hatását.
Szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlom ezt a maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Szóval érzékeny bőrűeknek nem ajánlom ezt a maszkot.

Demonshadow

2014. április 20.

Kipróbáltam, de igazán semmi eredményt nem vettem észre. Ja, de, hámlott utána az arcom, közben pedig egy darabig eléggé csípett. Próbálkoztam vele többször is, de ezek szerint az én bőrtípusomnak (kombinált) nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone