Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

kalmaniki

2014. április 11.

Az epres Balea maszkért indultam a Dm-be, de abból sajnos egy darab sem volt, így helyette erre esett a választásom. Ma kentem fel bőségesen az arcomra 20 percig hagytam hatni és csak ámultam, hogy mennyire selymes, puha és tiszta lett a bőröm, ráadásul hidratált is, csak egy pici szárazságot véltem felfedezni. Semmiféle irritációt nem okozott. Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal, ez az adag 250 Ft-ért előreláthatóan 5-6 alkalomra is elég lesz, így gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Manteau

2014. március 25.

Egyik kedvenc maszkom. Ritkán használom, de olyankor teljes megújulás. Kitisztítja a pórusaimat, kisimítja a bőrömet, és utána nagyon frissnek érzem magam. A cinkes tartalmú készítményeket amúgy is szeretem, mert nekem tényleg hat a pattanások ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

grenada89

2014. március 18.

isteni egy maszk... szépen tisztítja a bőrt, én hidratáló krémet nem használok... mivel elzsírosítja a bőröm, bármilyet is használok. mondjuk azt nem értem száraz bőrűek miért veszik és aztán értékelik le a terméket...nem száraz bőrre való

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

ramona22

2014. március 10.

Imádom! Tisztítja a pórusokat,eltünteti a pirosságot, az egész arcbőröm nagyon életteli és egészséges kinézetű lesz:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

kfanni

2014. február 27.

Régen volt itthon ilyenem párszor, de nem igazán hagyott bennem mély nyomot. Aztán az itteni véleményeken felbuzdulva vásároltam még egyet (meg azóta többször is), és nem csalódtam benne. Számomra nem a csodaszer kategória, de jól esik egyszer-egyszer felrakni. Én szeretem érezni, ha "dolgozik" egy maszk, hozzà akkor fordulok, ha kicsit gyengédebb tisztításra vágyom. Örülnék egy tubusos kiszerelésnek, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

virumiru

2014. február 23.

nem hittem volna hogy egy ilyen árkategóriájú maszk segíthet valamit is a borzalmas méretű pórusaimon,de mégis!!már az első használat után kisebbnek tűntek,a bőröm nagyon puha lett,és nem is fényesedett át jó ideig:)nekem 6 használatra elég volt,szóval gazdaságos is.most egy másikkal próbálkozom,de tervezem újra venni,nagyon jól teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

cslb

2014. február 19.

3szor vettem meg, mert gazdaságos, nekem 1 csomag ebből a fajtából 2 alkalomra is elég, míg a holt tengeriből csak 1re.. nem akartam elhinni, hogy szinte mindenkinek használ csak nekem nem.. de sajnos így van :/ nekem nagyon szárít, így amikor zsírosabb az arcom akkor viszonylag jó :) csak minimálisan érzem puhábbnak, kicsit üdébb, de nem sok hatása van sajnos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

csill027

2014. február 18.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon csípett és egy-két helyen ki is pirosodott tőle a bőröm, ezen kívül az én bőrömmel nem csinált semmit. Nekem egy csomag 4-5 alkalomra elég, ez mindenképp pozitív. Én nem fogom újra megvenni, de nem húzom le, a zsíros bőrűeknek biztos jobban beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

grety.reich

2014. február 8.

Nekem egy tasak tartalma legalább 5 alkalomra elegendő volt. Az ára egyszerűen nevetségesen olcsó, a hatása remek. Miután lemostam az arcomról, egyáltalán nem fénylett még órák múlva sem, és elképesztően puha lett tőle. Mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

babyface

2014. február 6.

régen is vettem már egyszer most a 3-as akcióban ő belőle is került a kosaramba. továbbra sem vagyok elájulva tőle. engem ami baromira zavar az az állaga: se nem tömény, se nem folyós nemtudom miért de kiakaszt :D a bőröm finom puha utána, de mivel arcradírt használok előtte ezt inkább annak tudom be :) nem egy nélkülözhetetlen dolog néha így akciósan megéri beruházni rá egyszer-egyszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone