Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

drica

2014. február 3.

Egy házi oliva-búzadara arcradír után kész csodát tett a bőrömmel. Olyan puha, mint a babapopsi. :)
Update: Kellemes élmény volt a bőrömnek. Lemosáskor finoman masszíroz is, amúgy látványosan mattítja a bőrt. Még maradt egy adag, de már megvettem a következőt is. :)
Én nem sajnálom magamtól, az egy adagot rendesen, vastagon felkentem. Kb 20 percig hagytam hatni. Szemmel látható volt a változás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 3.

NiDDA

2014. január 31.

Ha fegyvert tartanának a fejemhez, sem tudnám egyértelműen megmondani, hogy történt-e valami az arcommal a használata után...
Még maradt belőle, próbálgatom, de nem tűnik csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Még maradt belőle, próbálgatom, de nem tűnik csodaszernek.

Ophelia

2014. január 30.

Kellemes tapintású lesz tőle a bőröm, tisztának érzem. Sajnos ellinkeskedtem a használatát, rendszertelenül kenegettem az arcomra, nem tudom, lenne-e valami hatása tartósan is. Minden esetre nagyon kellemes így kampányszerűen is, olcsó, a tasak fele nekem 3 alkalomra elég volt. Szerintem újraveszem, és becsületesen fogom használni. :P Nagy változást amúgy nem tapasztaltam, egyszerűen frissíti a bőrömet, meg talán kicsit nyugtatóan hat rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Oswin Oswald

2014. január 24.

Az orromon lévő mitesszerek „karbantartására” vettem (ezt is). Szerettem, de hosszútávon macerás felbontva tárolni (egy tasak tartama négy alkalomra elég volt). Ha kiadnák tubusos csomagolásban talán beruháznék rá.
Alkalmazás: A szokásos. Megtisztított arcra vittem fel, és ha volt időm akár két órára is fent hagytam.
Hatás: Összehúzza a pórusokat, mattítja a bőrt, hatása azonban csak rövid ideig marad meg. A mitesszerek ellen jobbnak bizonyult nálam a Himalaya Herbals Nim arcpakolása.
Kinek ajánlom?: Kombinált és zsíros bőrtípussal rendelkezőknek, elsősorban a felesleges zsír eltávolítására, másrészt pórusösszehúzásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

csengemandula

2014. január 2.

nagyon nagyon szeretem! az egyetlen pakolás ami után matt és puha lesz a zsíros bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

nikol134

2013. december 27.

Puha lett az arcom, de hamar el is múlt ez az érzés. Ennyi pénzért viszont megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

orange01234

2013. december 25.

Ezt is megvettem Holt tengeri társával együtt, ennyi pénzért megéri, csak kár hogy a kiszerelést elszúrták. Miért nem rakják ezt egy kis tubusba? És annyit nyomnának ki az asszonyok, lányok, mamák belőle, amennyire szükségük van. Így tárolgatni kell a bontott csomagokat, mert ha teljesen felkeni az ember az egész tartalmat az arcára, jelentkezhet a következő vámpírfilm forgatásra (amúgy is, de akkor aztán extra hippo vámpír lenne, akinek folyik az arca...)
A társa is egy 4-est kapott, neki is adok egyet, egye kukac.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.

A társa is egy 4-est kapott, neki is adok egyet, egye kukac.

Tincsa

2013. december 19.

Nagyon zsíros bőrőmet megtisztította, puhává varázsolta. Ár érték arányban teljesen jó:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

angyalka1206

2013. december 9.

Holnap megyek ujravenni,imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Holnap megyek ujravenni,imádom

Kátya

2013. november 18.

Nekem semmit nem használt, nem tudtam megszeretni, pedig nagyon akartam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Nekem semmit nem használt, nem tudtam megszeretni, pedig nagyon akartam.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone