Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Echooo

2013. november 16.

Itteni hatásra vettem meg ezt a maszkot, jól szokott reagálni a bőröm a cinkes dolgokra. Mondjuk arra számítottam, hogy olyan állaga lesz, amitől rámerevedik negyedórára a bitchface az arcomra, de nem, krémes, és nagyjából olyanra szárad, mint a h&m maszkjai (azokat is próbáltam). Szóval nem túl agresszív állagú/megjelenésű maszk.
Kicsit tényleg egységesebbé tette a bőröm, pirosságról most nem tudok nyilatkozni, mert épp nem volt semmi extra a fejemen. Úgyhogy jó cucc, szerintem még újraveszem, ha holnapra nem nő tőle mondjuk plusz egy fejem allergiás reakcióként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Darky

2013. november 14.

Félve vettem meg, hogy hátha ismét kikészítem valami újdonsággal az érzékeny bőrömet...és szó sincs erről! Nyugtató, simító, mattító hatást figyeltem meg, - kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben. Én tuti megvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

gyovai890

2013. november 12.

Nekem bevált! A pórusaimat tényleg összehúzza, de én is nehezen tudtam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Nekem bevált! A pórusaimat tényleg összehúzza, de én is nehezen tudtam lemosni.

bolero

2013. november 11.

Nyugtatja a bőrömet, összehúzza a pórusaimat, de nem túl hosszú távon.
Aszpirint szoktam még hozzárakni, úgy még hatásosabbnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Nyugtatja a bőrömet, összehúzza a pórusaimat, de nem túl hosszú távon.
Aszpirint szoktam még hozzárakni, úgy még hatásosabbnak érzem.

Timóótea

2013. november 10.

gyulladásaimra teljesen jó! és csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

gyulladásaimra teljesen jó! és csak ajánlani tudom :)

Thameliox

2013. november 3.

Enyhébb, mint a Holt tengeri maszkos, de így is nagyon jó. Szépen nyugtatja bőrt. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

agica10

2013. október 30.

Jobb hatású, mint a holt tengeri sós, és ebben legalább nincsenek parabének sem. Jól lehúzza a kisebb gyulladásokat és szépen tisztítja, simítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 30.

szandrah86

2013. október 15.

Nem régen próbáltam ki ezt az arcmaszkot. Nekem bevált,szépen rendbe hozta a bőrömet,elég ramaty állapotban volt. Szépen lehúzta a pattanásokat. Utána puha és matt lett az arcbőröm. Elég nehéz volt lemosni,össze- vissza kentem a hajamat vele...:D De persze ez csak az én bénaságom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

nikolett93

2013. október 15.

Most használtam először: pontosan az történt, mint ami a leírásban megtalálható.
Puha és matt lett a bőröm, a pórusaim is kisebbek lettek.
Nem tudom miért, de én sötétebb és sűrűbb krémre számítottam. Azt hittem majd nehezebben jön le, és majd "kiszedi" a mitesszereimet, de csak simán lemostam.
Én úgy használtam, hogy először radíroztam, majd gőzöltem és tisztítottam az arcom, legvégül pedig ez jött. Ennek köszönhetően nem látszik, hogy most nyomkodtam az arcom, semmi pirosság, csak puha és tiszta.
Szerintem újraveszem.
Újravettem, és miután használom mindig megdicsérik, hogy milyen szép bőröm :) :) ! Tesóm is kipróbálta, neki is nagyon bejött, mielőtt felkente nagyon látszódtak a mitesszerei és pirosas volt az arca, miután használta pedig egységes, szép bőre lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Puha és matt lett a bőröm, a pórusaim is kisebbek lettek.
Szerintem újraveszem.

szabo.szandra1993

2013. október 12.

Én ennek a maszknak sem éreztem sajnos semmilyen hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Én ennek a maszknak sem éreztem sajnos semmilyen hatását.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone