Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

francais

2013. október 5.

Alapvetően a cink tartalma miatt hatásos és ami az illatát is jóvá teszi. Én is szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

littld

2013. szeptember 28.

Óriási a szerelem. Nagyjából 1,5 éve találkoztunk, és azóta is imádom, és annak ellenére, hogy a házi arcpakolások híve vagyok, ebből mindig van itthon 1-2 tasak. Amit elvárok tőle, és amit ír azt betartja, pihipuha lesz az arcom mattabb és a pórusok is kisebbnek tűnnek. Az illata pedig csak hab a tortán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

horireni

2013. augusztus 29.

Nekem teljesen pozitív a véleményem erről a maszkról.
1. Nagyon olcsó és nekem sokáig elég, csakis a tág pórusaimra használom(amik mellesleg már alig láthatóak)
2. A kiszerelésével sincsen problémám, egy kiürült Neogranormonos tégelybe nyomom
3. A pórusaimat tartósan húzza össze, heti 1x használom és egyre egyenletesebb a bőröm
4. Nem szárít
5. Könnyen lemosható
= 5* :)
U.i.: Köszi ezt is KM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Nekem teljesen pozitív a véleményem erről a maszkról.
4. Nem szárít
5. Könnyen lemosható
= 5* :)
U.i.: Köszi ezt is KM!

szoszid678

2013. augusztus 20.

Nincs semmi extra hatása, vannak sokkal jobb maszkok ugyanígy a Baleanál,ugyanilyen olcsón.Például az agyagos kiváló!Nemcsak sima lesz tőle a bőr-ezért fölösleges megvenni egy maszkot,mert az édeskevés hatás-de mattít, tisztít, zsírmentesít valóban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Sok alkalomra elég, az ára nagyon olcsó. Különleges hatását nem vettem észre, bár igaz, hogy nem is zsíros, pattanásos a bőröm. Azért megadom neki a 4 pontot, bár nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

lilianszabo

2013. július 30.

Használat után tényleg puhább lett a bőröm de csak ennyi....semmire se jó.De mivel olcsó és kicsit puhított 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

f.eniko

2013. július 26.

Én is az itt olvasottak alapján vettem meg. Nem vagyok elájulva tőle, bár használat után tényleg puhábbnak éreztem a bőröm,de a pattanásaimon nem segített. Viszont ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

cinnamon

2013. július 24.

Mar lassan az osszes velemenyemet kezdhetnem ugy, hogy 'az itt olvasottak alapjan vettem meg'... errol a maszkrol is itt olvastam eloszor, es ezert probaltam ki (koszonom kremmania:)). Eleg hig allagu maszk, en surubbre szamitottam. Van egy kis alkoholszaga, de nem zavaro. 20 percig hagyom az arcomon, lemosni egy kicsit nehez, de a hatasa karpotol ezert. Utana olyan jo friss, nagyon puha es ude lesz az arcom, a porusaim orakra szinte eltunnek. Van egy-ket pattanas az arcomon, ezek kevesbe pirosak es kisebbek a hasznalat utan. Legkozelebb a holt-tengerest veszem meg, kivancsi vagyok az mit tud. :)

Update: egy év után újra vettem egyet, ugyanis iszonyúan kipattogtam valamitől, sok nagy, piros pattanás jelent meg az arcomon. Régóta nem volt ilyen rossz a bőröm és az itthoni maszkjaim nem tűntek elegendőnek ahhoz, hogy legalább a pirosságot csökkentsék egy kicsit. Ez egy alkalom után gyönyörűen lehúzta a gyulladásokat, rá se ismerek szinte a bőrömre. Most is épp a fejemen van, 'SOS kúraként' 2-3 napig minden nap fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

hedvig17

2013. július 23.

Egyszerűen szenzációs ! Olyan finom, puha és egyenletes tónusú lett tőle a bőröm, mint még semmitől ! Érezhetően és láthatóan sokat javított a bőröm állapotán, minőségén. Emellett még tényleg hidratál is. Csak javasolni tudom, én tutira újra veszem. Ár/hatás tekintetében sokkal több pontot is érdemelne, mint öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

FaerieQueene

2013. július 13.

Nem nagyon vettem észre, hogy javult volna tőle a bőröm, de rosszabb se lett a bőröm állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone