Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag fehér timföld felszívja a felesleges zsírt. A cink csökkenti a bőrirritációt, megnyugtatja a bőrt. A tejfehérje és a hialuronsav gondoskodnak a megfelelő hidratáltságról. Pórusfinomító hatású.

Rubita

2013. július 1.

Kicsit szárít,de jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Kicsit szárít,de jó.

dodoos

2013. június 19.

Még mindig nem akar elfogyni! Egyszerűen rengeteg van benne,de nekem semmit nem használ. :( Sajnálom,mert olyan jó vélemények voltak itt róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

biolumi

2013. június 17.

3 alkalomra volt elég nekem.

Az égvilágon semmit nem hat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

3 alkalomra volt elég nekem.

Az égvilágon semmit nem hat....

yxcv

2013. június 9.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, nagyjából 6-8 alkalomra is elég, pedig vastagon kenem fel az arcomra. Kicsit tovább hagyom fent, 20 percig általában, utána még szebb és puhább lesz tőle a bőröm. Természetesnek érzem a használata után a bőrömet, nem fénylik, eltűnik a szürkeség és a gyulladt területeket megnyugtatja. Biztos, hogy venni fogok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

yoyo85

2013. június 7.

Nekem nagyon tetszik. Nem rendszeresen használom, csak amikor több pattanás jön ki az arcomon. Olyankor este felkenem, és határozottan látható a javulás. Nem is szárítja ki a bőröm annyira, hogy húzódjon, pont jó. Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 7.

Zatanii

2013. június 1.

Nem csodaszer, de pattanásos/zsíros bőrre mindenképp ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Nem csodaszer, de pattanásos/zsíros bőrre mindenképp ajánlanám.

Nicu

2013. május 30.

Elhasználtam, 4 alkalomra volt elég, de javulást nem vettem észre. Kiszárította a bőröm, és pattanásaim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

calendula88

2013. május 27.

Puha tapintású lesz az arcom utána, talán egy picit szárít de az én bőröm alapból is szárazabb típusú, megfelelő hidratáló krémmel nagyon jó.:) A pórusaim is mintha kisebbek lettek volna már a 2. alkalom után. Nekem 8 felkenésre volt elég a két pici tasak, azaz alkalmanként kemény 30Ft kb.:) Nagyon megéri az árát. Azt sajnálom picit,hogy nincsen tubusos változata.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

agica0723

2013. május 26.

Nagyon jó kis maszk az én bőrömnek. Kellemesen tiszta és puha lesz a bőröm tőle. A pórusokat
is elég jól tisztítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

is elég jól tisztítja.

somodiedo

2013. május 26.

Máj. 26.: Ezt a maszkot biztos, hogy nem cserélem le semmire, és mostantól mindig lesz ilyen itthon. Egy hete használtam először, szépen mattított, összehúzta a pórusokat és nem csak fél napig tartott a hatása, egész héten nagyon szép volt a bőröm. Még mindig az, de azért ma újra felkentem egy adagot. A pórusaimat nagyon szépen kitisztította, és úgy összehúzta, hogy szinte nem is hiszek a saját szememnek. Nagyon szép, egységes bőrképet kaptam. Egy picit valóban szárít, de ez egy kis hidratáló krémmel könnyen orvosolható. Elég vastagon kentem fel a krémet, de még mindig van benne kb 4 alkalomra elegendő. Ha legközelebb dm-ben járok biztos betárazok belőle.

Máj. 20.: Most használtam először. Tovább hagytam fent, mint amit ír a csomagoláson. Kb 30 percig fent volt. Elsőre azt mondhatom, hogy szépen mattítja a bőrömet. Picit csípett, de nem vészesen, éreztem ahogy dolgozik. Puha, és sokkal simább lett a bőröm, mintha a pórusok is kisebbek lennének valamivel. Ez a tasak nekem 4-5 alkalomra elég lesz, ha több használat után is ilyen jó hatással lesz a bőrömre, akkor biztos újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone