Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

prne0919

2014. június 29.

Nekem már másik designban van, de nem igazán értek egyet a legtöbb kommentárral. Eddig L'Oréal hővédőt használtam, de már úgy éreztem, hogy ideje váltani, és a Balea termékekkel eddig semmi gondom nem volt, úgy gondoltam, hogy kipróbálom. Először nem ezt akartam, hanem a krémes hővédőt, de lerabolták az összes általam elérhető DM polcairól, így ezt vettem meg.
Az illata nekem nagyon tetszik és a hajam is utána sokkal puhább és szebb lett, a vasalás eredményét is tartósabbnak éreztem. Hajlamos a hajam a szálkásodásra, de neki köszönhetően csökkent a hajam sérülékenysége is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 29.

valakiii

2014. április 5.

igazabol semmi extra hatasat nem vettem eszre.mondjuk nem is igazan lehet.de bizok benne hogy hatasos es megadom neki a harmast.

valahogy eltort a szorofej szoval1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 5.

valahogy eltort a szorofej szoval1*

Alizka

2014. január 17.

Pár hete vettem egy ilyet, most próbálom először. Korábban más hővédő terméket használtam (GAMA). Tényleg, csomagolásra ez a balea-s termék nem túl hívogató, de az ára jó, így megvettem. Nedves hajra fújom, aztán megszárítom. Nem vettem észre semmi különöset. Az állaga nekem vízszerű, és ez kicsit fura/szokatlan. Szárítás után szoktam vasalni a hajam (hetente 2-3szor), és azt vettem észre, hogy a tincseimen könnyebben "siklik" a hajvasaló, így rövidebb ideig éri hő a hajamat. Ha máshogy nem, ilyen módon legalább tutira véd... :) Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon kevésbé szálkásodik, törik-e majd a hajam, és hogy meddig elég a flakon tartalma.

Update: Azt mondhatom, hogy valamilyen szinten bevált, nem töredezik annyira hajam, bár igaz, hogy mostanság alig vasalom. Végül is, egész jó hővédő ez. Egy gondom van vele: hogy kissé össze-vissza spriccel, ami eleinte nem zavart annyira, de most, hogy már kb. 3 hónapja használom (és még mindig van benne egy kevés), kezd idegesítő lenni. Azért lehet, hogy egyszer még újra megveszem, de ha elfogy, kipróbálok valami mást. Szeretek kísérletezni, na. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 17.

abbey94

2013. december 30.

én hetente kétszer göndörítem a hajamat, és semmi gondom nincs vele :)
aki naponta, vagy naponta többször vasalgatja a haját, könyörgöm ne várjon csodát, mert vehet ennél drágább hővédőt akkor is törni fog a haja :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

én hetente kétszer göndörítem a hajamat, és semmi gondom nincs vele :)

suxxx94

2013. október 17.

Először nekem i szar volt...összeragadt tőle a hajam,nem lehetett kiegyenesíteni kifésülni,de aztán rájöttem a titkára:nem szabad nedves hajra fújni,csak SZÁRAZRA és csak keveset,megvárni míg megszárad és utánavasalgatni!Mióta így használom puha lesz tőle a hajam,egyenesen marad,nem törik és valóban véd a hőtől!Ezt onnan vettem észre hogy 2 hónapig nem használtam hajvassaláshoz(napi szinten vasalom a hajam) és jó pár cm leesett a hajam aljából...de mikor használom akkor nincs ilyen.:) Próbáljátok ki így,nekem bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Alexaaa

2013. szeptember 29.

Szerintem kimondottan rossz... :/ Hiába fújtam keveset a hajamra,egyszerűen ragadt az egész és sűrűbben kellett így hajat mosnom. Illetve nekem személy szerint szárította is.
Hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, nem bírtam túl sokszor használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, nem bírtam túl sokszor használni.

Percoon

2013. szeptember 13.

Azt nem tudom mennyire védi a hajat valójában a hőtől, semmilyen hatást nem tapasztalok, kb mintha vizet fújnék a hajamra, semmi nem történik utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Easy Come Easy Go

2013. augusztus 25.

Soha többet! Semmit nem ér a hajvasalóval szemben, ugyanúgy törik a haj. Ráadásul ha pára van vagy esik az eső, sokkal gyorsabban és könnyebben behullámosodik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Audrey80

2013. július 26.

Ez valami rettenet, ragad és nem tudok vele hajat vasalni, másnapra meg ki is dobja a hajam még azt a kevés kivasalást is. Got2be-vel 160 fokon szögegyenes hajam volt, de ez kidobott pénz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Cunika

2013. július 4.

Beújítottam egyet mert a Got2b -t most egy kicsit drágállotam majdnem 2ezer forintért!! Ennyi pénzért egy próbát megér! :) Azért meg előgezem az 5csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.