Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

xy77

2013. május 17.

sztem nagyon jó! Én a hajtövekhez nem használom, így nem is zsírosít, viszont a hajvégeknél meg a haj többi részénél teljesen jó! Régen nagyon szálkásodott a hajam pedig használtam balzsamot is heti kb 2x nyúlok a hajvasalóhoz de akkorsem 230 fokon. De ezzel a sprayvel egyáltalán nem szálkásodik és még a vasalás eredménye is tartósabb! (Y) Újraveszem ha elfogy! :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Wish

2013. április 10.

Ár-érték arányban megfelelő. Törölközőszáraz hajra használom a hajszárítás előtt. Szinte illatmentes, nem nehezíti el a hajat és bízok benne, hogy valóban védi is a hőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

tittus

2013. április 2.

Én is csak megnyugtatásképp használom, látom, nem vagyok egyedül :D. Egyébként semmi negatívat nem tapasztaltam a használatakor, csomagolás kicsit gagyi, de nem az a lényeg, nekem a fújóka rendesen működik, és még el is zárható. Az illata kellemes, én szépen be tudtam fújni vele a hajam, a tenyerembe is tettem picit, és úgy is kenegettem, de szigorúan csak a hajvégekre, úgyhogy azt nem tudom, hogy zsírosít-e (de nem is akarom tudni :/). Én csak hajgöndörítésnél használom, egyszer bekenem vele a hajam még szárítás előtt. Így nem vettem észre, hogy összetapasztaná a hajam, vagy ragacsos lenne, vagy megkeményítené. A hajam fényes és puha marad. Valamint úgy vettem észre, hogy vele tartósabbak a hullámok, és ez nekem nagyon tetszik :). Azt nem hiszem, hogy annyira védene a töredezéstől, de valamit csak ér :D. Megnyugtatásnak tökéletes, az ára is nagyon kedvező, és a Got2B-nál pedig ezerszer jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

kate.black888

2013. március 31.

Én általában mindig más hővédőt használok, mert igaziból csak megnyugtatásnak használom, nem tudom, hogy tényleg csinál-e valamit. Nagyon ritkán vasalom a hajam, de szárításhoz szoktam használni. Az illata nagyon kellemes, a legjobb illatú hővédőm. Amit nem szeretek benne, hogy szinte lehetetlen keveset fújni. Mivel olcsó, ezért ennél maradtam, 2. flakont használom, szerintem nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

LiZsoMakeUp

2013. március 22.

Imádom! Illata tökéletes nagyon furcsa volt nekem hogy egy hővédőt miért is illatosítanak na mindegy. Csomagolása nem a legpraktikusabb és nem is szép. ( El is rejtettem a fiókba, ott úgyis csak én látom). Hatása TÖKÉLETES!
Puszi mindenkinek:
xxx LiZsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.

Puszi mindenkinek:
xxx LiZsó

heno

2013. március 19.

Köszönöm a kisegítést, akkor már biztos nem veszem meg.:))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 19.

Köszönöm a kisegítést, akkor már biztos nem veszem meg.:))))

heno

2013. március 17.

ebbe van szilikon?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 17.

ebbe van szilikon?

szabiina

2013. február 6.

Már a harmadikat használom el, megérett egy véleményre. Az illatát szeretem, utána is érzem a hajamon, ami nem gond. Hajszárítás, hajvasalás, göndörítés előtt használom, gondosan ügyelek arra, hogy ne túl magas hőfokon végezzem mindezt. A használat után elég puha marad a hajam vége, nem szálkás, pedig egyébként hajlamos rá. Sokkal simább, fényesebb, tartósabb az eredmény. Mással összevetve nem tudom véleményezni, de hamarosan kipróbálok néhány másfajtát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

lubi

2013. január 31.

Nekem elég vegyes érzelmeim vannak vele... igazából én nem vasalom a hajamat, sőt, igyekszem minél kevesebbet ártani neki, mert a vékony szálú hajam így is viszonylag gyorsan törik..
De hát nő vagyok, előfordul egy-egy olyan alkalom mikor göndöríteni szeretnék meg hát maga a hajszárítás is roncsolja... ezért mikor tudtam, hogy a hétvégén göndöríteni szeretném a hajamat, beszereztem egyet... általában ha begöndörítem a hajamat, nagyon száraz, szinte szálkás lesz a hajam vége.. most pedig nagyon puha maradt és nem vettem észre, hogy annyira megviselődött volna a hajam... :) aztán később hajszárítás előtt is befújtam, és kicsit furcsa tapintása lett a hajamnak.. nem mondom, hogy ragacsos lett, csak kicsit más..durvább tapintású...pedig nem tettem rá sokat, de hát mindenhova tennem kellett, ha azt akarom, hogy védje a hajamat... :) valószínű akkor tudnék valós véleményt alkotni, ha mindennap vasalnám a hajam, és ezt használva kevésbé törik-e a hajam.. bár a hajam nem mondja, hogy tényleg védve van-e a hőtől, én azért úgy gondolom, hogy nekem elég védelmet nyújt így, hogy csak 1x-1x veszek a kezembe vasalót/göndörítőt... Adok rá 4*-ot és el fogom használni, de később lehet kipróbálok valami másikat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

makeuplover20

2013. január 30.

Hát én próbáltam vizes hajra fújni,próbáltam száraz hajra fújni,de sehogy sem jött be.A hajam összeáll tőle csomókba,ragad mindehol,és lehetetlenül száraz lesz.. 3x használtam de nálam kuka minőség.. Nemrosszak a Baleás termékek de erről semmi jót nemtudok írni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.