Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

nikite24

2013. január 17.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Épp most vasaltam ki a hajam és kipróbáltam. Igazából azt nem tudom, hogy használ-e a hajamnak, annyi biztos, hogy a végén puha és fényes a hajam, talán icipicit ragad, de lehet csak a kezem ragadt, mert az biztos, hogy fújás közben oda is kerül bőven. Az illata az elején nagyon tetszett, aztán hajvasalás végére megcsömörlöttem tőle, viszont most, hogy megszaglásztam a hajam, jó illatú. Egyébként nem tudom, hogy én jól használtam-e, mert én tincsenként fújtam rá, ahogy haladtam a vasalással, de olyan sercegő hangot adott ki a hajam, és gőzölgött, h egy pillanatra megijedtem... Nem tudom jót tesz-e a hajamnak az, hogy beleégetem ezt a terméket, mert végülis ez történik.. Vagy minden hővédővel ez a helyzet, és ez normális???
Megelőlegezek neki egy hármast, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Megelőlegezek neki egy hármast, aztán majd meglátjuk.

bajbee16

2013. január 16.

igazából nem tudom hogy használ-e a hajamnak mert régóta használom,és nagyon változást nem vettem észre,de a tudat megnyugtat h "védem" valamivel:) az ára elég olcsó,az illata is jó kicsit almás beütése van nekem:D egy próbát szerintem megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

l_i_n_a

2012. december 31.

Nem tapasztaltam változást de ennyi pénzért nem is vártam csodát! Várom hogy kifogyjon és kiprobáljak vmi újat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

pmarcsi

2012. december 7.

Ebben a termékben csalódtam picit! Fincsi barackos az illata, de valójába ennyi. Rosszat biztos nem tesz a hajammal, de szerintem annyira nagyon jót se . Elhasználgatom ha már megvettem, de nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

kitty.fr

2012. november 21.

Se jot se rosszat nem tudok rola mondani. Olyan mintha illatos vizet spriccelnek a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

papupanni

2012. október 31.

Nekem is tetszik. :) Igazából minden nap használok hajsütővasat, s be kellett már szereznem egy ilyet. Eddig tökéletese megfelelt. Tetszik a fúvókája is, de a kinézete nem igazán. :D Valahogy nem passzol ahhoz, ami! Tényleg valami bogárölő szernek tűnik. A többi Bale termék sokkal szebbre sikerült, de nem is ez a lényeg. :D Én egy 4-es számot adok neki, mert eddig ezért csodát nem tett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

kvitta.girl

2012. október 10.

már próbáltam több ezres hővédőt,próbáltam olcsó kallos hővédőt is de mindig ennél ragadok ki:)) Nagyon jó,könnyen beszívódik nem kell perceket várni hogy megszáradjon,se nem zsírosít se nem nehezít és tényleg védi nekem a hajamat.
Maradok ennél,teljesen jó ár/érték arány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Maradok ennél,teljesen jó ár/érték arány!

tiina.

2012. augusztus 22.

Sok pozitív véleményt hallottam erről a termékről, szóval gondoltam, hogy kipróbálom. Én már első használat után sikeresen tönkretettem a fejét, úgyhogy alig tudom normálisan használni. Egyénként meg semmi különbséget nem érzek, mióta használom, ugyanúgy törik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Kormios

2012. július 8.

Hajsütés előtt használom nagy ritkán. Nekem bevált,nem lesz ragacsos a hajam. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

mucli0525

2012. július 3.

ár érték arányba szerintem verhetetlen. nincs elviselhetetlenül erős illata,a hajam normál tapintású tőle.
Szeretem,mert jó és olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Szeretem,mert jó és olcsó

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.