Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nano, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajad a kiszáradástól és a káros hőhatástól 200 C-ig.

Márti22

2012. július 2.

Imádom! Sokáig keresgéltem olyan hővédőt, ami olcsó, és jó. Végre megtaláltam. Nem nehezíti el a hajam, nem zsírosítja jobban és nem is szárítja. Nekem bevált! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Merci

2012. június 25.

néha használom hajsütés előtt, spricceléskor szépen eloszlik a hajamon, illata finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Clinique

2012. június 19.

Mióta festem-vasalom a hajam azóta használom. Kettős érzésem van a termékkel kapcsolatban. Van, amikor puha lesz a hajam tőle, nem zsírosítja, aztán van, amikor meg ragacsossá teszi a hajam..... Olcsó, jó hővédő, semmi más :-) Illata is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

bambi023

2012. június 10.

alapvetően normál a hajam, de mióta festem azóta persze száraz ezért egy kicsit jobban törik a vége. sokat vasalom, festés előtt is használtam ezt a terméket, csak a hajvégekre egy kicsit különben bezsírosodik. teszi a dolgát, árban nagyon jó, de csodás nem művel. nem vagyok benne biztos hogy egy sima gliss kur nemhővédő, csak hajápoló spray ne tudna ennyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Nano

2012. május 29.

Hát nekem sem ez az első hővédőm, nekem volt egy L'oreal-os rózsaszín tubusban ilyen krém volt az nagyon bejött! Imádtam, de nem volt annyira olcsó, aztán bementem a DM-be körülnézni, venni valami ilyet és ez volt a legolcsóbb 500-600ft, na mondom ezt nekem találták ki. Igazából semmi extra, nincs vele bajom, de nem érzem azt a hatást mint a másiknál! Elhasználom, ha nem lesz sok pénzem újra is veszem, de ha lesz akkor nem ezt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

csipkebogyo

2012. május 28.

A hajam borzalmas módon ragadt tőle, arról nem is beszélve, hogy néhány fújás után az émelyítően édes illata miatt, alig tudtam megmaradni a szobában. A szórófej lehet, hogy csak az én termékemnél nem működött rendesen, de a hátamra, vállamra mindig több került a hővédőből, mint a hajamra. Nem venném újra, mert csak a gond volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

razizisister

2012. május 21.

nem ragad tőle a hajam, szerintem nem rossz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

nem ragad tőle a hajam, szerintem nem rossz

hopihecske

2012. május 15.

iszonyúan kiszáritja a hajam. most indolát használok, ami kb 10x drágább, de nagyon rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 15.

Szütyő Beauty blog

2012. május 10.

Az ára kiváló, könnyen kezelhető, pihe puha hajat varázsol. Ebben az árkategóriában a legjobb termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

Mici

2012. május 4.

nagyon száraz a hajam,formázni jól lehet vele,de nekem egy kicsit ragadóssá válik a hajam.Természetes göndör hajam van és kemény lesz ettől mikor kivasalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.